منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

آویکو | AVICO

شرکت ایفا فراز آوینا با نام تجاری آویکو با ۲۵ سال سابقه تولید و خدمات پس از فروش دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی در خدمت کادر درمان و پزشکی کشور می باشد. دستگاه هاس ساخت با نام AVICO پس از گذراندن تمامی مراحل ساخت بصورت حرفه ای و با وسواس بسیار زیاد کنترل کیفیت می شوند. بسته به کالای انتخابی هر یک از محصولات دارای مدت زمان گارانتی مشخص و همچنین خدمات پس از فروش می باشند. این خدمات با توجه به گستردگی کشور عزیزمان در جای جای آن قابل ارایه و رسیدگی می باشد.

دستگاه پک آویکودستگاه پک ساخته ی شرکت آویکو بوده و دارای ویژگی های منحصر به فرد و ویژه ای میباشد. کاربری دستگاه پک آویکو بسیار ایمن و آسان بوده و همچنین دارای ظاهری زیبا و مناسب برای کاربری در کینیک های دندانپزشکی و مراکز درمانی میباشد. توان مصرفی دستگاه پک آویکو ثابت بوده و همچنین از اصلی تری..
8,175,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,500,000 تومان
اتوکلاو  ۲۲ لیتری وکیوم دار  LCD مدل کلینیکال
ناموجود
اتوکلاو  ۲۲ لیتری وکیوم دار  LCD مدل کلینیکالاتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه ..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 15 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 15 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 15 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 18 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 18 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 18 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 15 liters اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 15 liters
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 15 litersاتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسیوس یا 249..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 18 liters اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 18 liters
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی Cubic 18 litersاتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسیوس یا 249..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 22 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 22 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 22 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 25 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 25 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 25 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 36 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 36 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 36 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 32 liters A plus اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق Cubic 32 liters A plus
ناموجود
اتوکلاو چمبر مکعبی عمیق  Cubic 32 liters A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسی..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو  ۱۸ لیتری Matisa
ناموجود
اتوکلاو  ۱۸ لیتری Matisaاتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه سلسیوس یا 249 درجه فارن..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
اتوکلاو رومیزی استوانه ای ۲۲ لیتری  Flash A plus
ناموجود
اتوکلاو رومیزی استوانه ای ۲۲ لیتری Flash گرید A+اتوکلاو وسیله ای در آزماشگاه ها و مراکز پزشکی جهت استریل کردن ابزار با فشار و دمای بالا همراه با بخار آب میباشد. ابزار آلات پزشکی در داخل اتوکلاو گذاشته و بسته به تعداد و حجم زمان اتوکلاو کردن را تنظیم میکنیم، دستگاه به وسیله ی بخار اشباع 121 درجه..
2 تومان
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات