منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ابتکار تجهیز طب

شرکت دانش بنیان ابتکار تجهیز طب با استفاده از تکنولوژی و علم روز زیر نظر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران اقدام به تهیه و تولید ابزار با کیفیت آزمایشگاهی نموده است. این شرکت با داشتن تسلط کامل بر روی نیاز های آزمایشگاهی، دستگاهها و ابزاری استاندارد مطابق با نیازهای بازار تولید و عرضه نموده است. این برند در اداره کل تجهیزات پزشکی کشور ثبت شده است و دارای ناظر فنی و استاندارد های بین المللی است.

هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal01 هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal01
ناموجود
هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal01خون و فرآورده های آن امروزه یکی از مشکلاتی که در مراکز انتقال خون و مراکزی که با خون سر و کار دارند، نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن خون است. در بسیاری از شرایط مختلف فرآورده های خونی به دلیل قرارگیری در معرض آلودگی و عفونت، ممکن است دچار مشکل ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal02 هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal02
ناموجود
هموسیلر دیجیتال شلنگ کیسه خون ETT - مدل SafeSeal02خون و فرآورده های آن امروزه یکی از مشکلاتی که در مراکز انتقال خون و مراکزی که با خون سر و کار دارند، نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن خون است. در بسیاری از شرایط مختلف فرآورده های خونی به دلیل قرارگیری در معرض آلودگی و عفونت، ممکن است دچار مشکل ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات