منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ابزار پانسمان

قیچی کانورس سوپر کات ۱۰ سانتی مترقیچی کانورس با کیفیت مناسب برای تشریح و برش در راینو پلاستی می باشد. این مدل از قیچی جراحی بر اساس اندازه و شکل خود در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که در بخش عمل و کیت های جراحی استفاده زیادی دارد. از ویژگی های آن قابلیت اتوکلاو آن ..
385,000 تومان
قیمت بدون مالیات:385,000 تومان
پنست یک بار مصرفپنست ها وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی، برداشتن نسوج، پانسمان و ... به کار میروند.  جنس ABS پزشکی نوع دندانه دار در سر پنست غیر استریل – در صورت نیاز به استریل بودن برای تعداد سفارشی قابل انجام می باشد...
5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,900 تومان
قیچی دو سر تیز ۱۴ سانتی متر SMقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گا..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
چسب لکوپلاست 2.5 سانت BLجنس این مدل چسب های لکوپلاست کاملا از کتان بوده و دارای قدرت چسبندگی بالا میباشد که حتی در دراز مدت و انبار داری قدرت چسبندگی خود را از دست نمیدهد. شرایط نگهداری چسب لکوپلاست در دمای -5 تا 30 درجه میباشد و همچنین باید دور از نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.این چسب ضد حس..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
چسب لکوپلاست 5 سانت BLجنس این مدل چسب های لکوپلاست کاملا از کتان بوده و دارای قدرت چسبندگی بالا میباشد که حتی در دراز مدت و انبار داری قدرت چسبندگی خود را از دست نمیدهد. شرایط نگهداری چسب لکوپلاست در دمای -5 تا 30 درجه میباشد و همچنین باید دور از نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.این چسب ضد حساس..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
چسب لکوپلاست 5 سانت mehconovaجنس این مدل چسب های لکوپلاست کاملا از کتان بوده و دارای قدرت چسبندگی بالا میباشد که حتی در دراز مدت و انبار داری قدرت چسبندگی خود را از دست نمیدهد. شرایط نگهداری چسب لکوپلاست در دمای -5 تا 30 درجه میباشد و همچنین باید دور از نور مستقیم خورشید قرار بگیرد...
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
باند کشی سپید بافت آذربایجان 20 سانتباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال میکند. این محصول با فشرده..
37,500 تومان
قیمت بدون مالیات:37,500 تومان
باند کشی سپید بافت آذربایجان 15 سانتباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال میکند. این محصول با فشرده..
24,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,000 تومان
باند کشی سپید بافت آذربایجان 10 سانتباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال میکند. این محصول با فشرده..
18,500 تومان
قیمت بدون مالیات:18,500 تومان
باند کشی سپید بافت آذربایجان 5 سانتباند کشی در واقع یک بانداژ انعطاف پذیر با حالت کشسانی است. این بانداژ الاستیکی در موضع آسیب دیده در بدن بیمار قرار میگیرد و به دور آن پیچیده میشود. باند کشی با خاصیت کشی و الاستیکی که دارد تا میزان کمی بر روی موضع آسیب دیده فشار اعمال میکند. این محصول با فشرده ..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
گاز ساده پانسمان پارمینگاز یکی از ابزار های مهم پزشکی و جعبه کمک های اولیه میباشد. این محصول گاز ساده و ساخته ی شرکت پارمین بوده و دارای جذب بالا برای خون و مواد ضد عفونی کننده میباشد. گاز جز مهمترین ابزار پانسمان بوده و جنس گاز ساده پارمین 100% پنبه بوده و به صورت پارچه ی تار و پود میباشد. گ..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
قیچی متزنبام یا متس کرو – زاویه دار ۱۶ سانتی مترقیچی متنزبام Metzenbaum scissors از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در سایزهای مختلف و تیغه های سر  تیز و مستقیم یا زاویه دار یا کرو می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. انتهای این قیچی دارای تی..
93,000 تومان
قیمت بدون مالیات:93,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 74 (7 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات