منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

اسچیلر | SCHILLER

کاغذ نوار قلب ۲۱۰×۱۴۰ میلیمتری SCHILLER AT10
تماس بگیرید
نوار قلب کتابی مارک دار ۲۱۰×۱۴۰ میلیمتری اسچیلر ات تن الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۱۰۰×۱۴۵ میلیمتری SCHILLER AT6
تماس بگیرید
نوار قلب کتابی مارک دار ۱۰۰×۱۴۵ میلیمتری اسچیلر AT6 الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می ش..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب زل دو طرف مارک دار ۹۰ میلیمتری ZOLL
تماس بگیرید
کاغذ نوار قلب شطرنجی دو طرف مارک دار ۹۰ میلیمتری ZOLL الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۹۰ میلیمتری SCHILLER AT1
تماس بگیرید
نوار قلب کتابی مارک دار ۹۰×۹۰ میلیمتری اسچیلر ات وان الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۱۰۰ میلیمتری SCHILLER
تماس بگیرید
نوار قلب کتابی مارک دار ۱۰۰×۷۰ میلیمتری اسچیلر الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می شود. ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات