دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

افتالموسکوپ DS004

افتالموسکوپ DS004
افتالموسکوپ DS004
افتالموسکوپ DS004
افتالموسکوپ DS004
افتالموسکوپ DS004
  • موجودی: موجود
  • مدل: DS004
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری
825,000 تومان

افتالموسکوپ DS-004 پاکستانی

افتالموسکوپ Ophthalmoscope یا چشم بین وسایله بسیار کاربردی برای معاینت بینایی و چشم و پیشبینی برخی از بیماری های احتمالی چشم و یا فشار چشم می باشند. همچنین دو قسمت مهم زجاجیه و شبکیه که بدون افتالمسکوپ قابل رویت نمی باشد دائما در معاینات بررسی خواهد شد. فوندوس محل تراکم اعصاب و عروق چشمی است. افتالموسکوپ ها همچنین برای معاینات شبکیه و زجاجیه (ماده ی ژله ای و شفاف که در فضای پشت عدسی چشم است ) استفاده می شوند. افتالموسکوپ ها برای معاینات التهاب عصب بینایی (ممکن است منجر به کاهش بینایی شود)، فشار های داخل جمجمه ،رتینوپاتی یا شبکیه رنجوری (عارضه ای ناشی از دیابت) و ... نیز قابل استفاده میباشند. افتالموسکوپ ها برای معاینه بیمار هایی که دچار سردرد یا مشکلات دیسک های بینایی می شوند نیز استفاده می شود.
دستگاه افتالموسکوپ DS مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و بهترین مواد ساخته شده است. این دستگاه درصد خطای بسیار پایینی دارد. این دستگاه علاوه بر استفاده چشم پزشکان در سایر قسمت های ENT – گوش و حلق و بینی – (Ears, Nose, Throat) نیز کاربرد دارد.

بهمراه دستگاه یک عدد کیف برزنتی ارسال می شود.

افتالموسکوپ ها عمدتا در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم هستند. افتالموسکوپ های مستقیم معمولا کوچک و سبک و قابل حمل راحت و دستی هستند و بیشتر توسط پزشکان کاربرد دارد. افتالموسکوپ های غیر مستقیم معمولا بزرگ هستند و با دید دو چشمی برای معاینه سگمان خلفی استفاده می شوند و میدان دید بیشتری از درون چشم فراهم می کند.

مشخصات کلی
نوع کاربریمعاینه چشم و بینایی
وزن300 گرم

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات