منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

البسه بیمارستانی

شلوار تک اتاق عمل قد ۱ مترامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
12,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,000 تومان
کلاه اتاق عملامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. به طور معمول گ..
2,500 تومان
قیمت بدون مالیات:2,500 تومان
یک جفت آستین یک بار مصرف (ساق دست)یکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرق می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیتمی باشد. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند ..
3,500 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500 تومان
کلاه اتاق عمل بندی بسته ۲۵ عددی برنگ آبی کاربنیکلاه های پشت بند دار یک بارمصرف برای مکانهای درمانی و غیر درمانی کاربردی می باشد. این کلاه ها غیر استریل و از جنس اپان باند هستند. گرماژ آنها ۲۰ می باشد. این کلاه قابلیت شستشو شدن را ندارد. دوخت مناسب و کیفیت مطلوبی دارد. در حال حاضر بصورت بسته های ..
60,000 تومان
قیمت بدون مالیات:60,000 تومان
کلاه اتاق عمل بسته ۲۵ عددیامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
49,000 تومان
قیمت بدون مالیات:49,000 تومان
شلوار یک بار مصرف بیمار از جنس اسپان باندشلوار یک بار مصرف اسپان باند ۳۰ گرم بدون پاچه های کش دوز شده می باشد. این شلوار برای بیماران بستری در مراکز درمانی و کسانی که در منزل دچار بی اختیاری می باشند کاربردی است. سایز آن تک سایز و ازشماره ۳۶ الی ۵۰ قابل استفاده می باشد. دوخت شلوار با دقت  توجه ب..
12,500 تومان
قیمت بدون مالیات:12,500 تومان
گان یا لباس جراحی سبز تیرهاستاندارد لباس و گان اتاق عمل سبز، آبی کمرنگ یا سفید می‌باشد. این رنگ‌ها چشم را کمتر خسته می‌کنند. گان ارایه شده از جنس ترگال و برنگ سبز می باشد. از دیر باز رنگ سبز یکی از رنگ های منتخب برای اتاق عمل بوده و حتی سعی شده فضای اتاق عمل و مکان های ایزوله برنگ سبز باشد. در ا..
280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:280,000 تومان
گان (پیرهن)، شلوار، کلاه اتاق عملامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی می..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
بلوز، شلوار، کلاه اتاق عملامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. ب..
18,900 تومان
قیمت بدون مالیات:18,900 تومان
گان اتاق عمل با قد ۱ متر تک آستین کش دارامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم ..
16,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,000 تومان
کلاه اتاق عمل تکامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم بندی میشوند. به طور معمو..
2,500 تومان
قیمت بدون مالیات:2,500 تومان
گان اتاق عمل با قد ۱ متر تک بدون کش
ناموجود
گان اتاق عمل با قد ۱ متر تک آستین بدون کشامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن و یک بار مصرف تقسیم..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات