منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

امداد ورزش

آتل نئوپرن بلو اسپیلنت ۵ تیکهآتل بلو اسپیلنت ۵ تیکه ساخته شده از پارچه نئوپرن سه لایه با قابلیت شستشو. این لایه شبیه پارچه های غواصی می باشد. در آن قسمت آتل نهادینه شده تا اندام را در موضع خود صاف نگه دارد. امکان استفاده سریع و آسان در شرایط بحران و یا اورژانس در هنگام استفاده از این آتل فراهم م..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
برانکارد اسکوپ امداد چینیاسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ در..
11,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:11,700,000 تومان
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومی رنگیرنگ ارسالی ممکن است زرد، قرمز یا نارنجی باشد که بر اساس موجودی ارسال می شود.این محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد ..
4,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,000,000 تومان
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومیاین محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود...
4,350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,350,000 تومان
قیچی پزشکی امداد و اورژانس و پانسمانقیچی اورژانس یکی از ابزارهای همیشه همراه یک پزشک، امدادگر، پرستار و … می باشد که می تواند در جیب، کیف اورژانس و یا آمبولانس همراه شما باشد. با توجه با زاویه دار بودن لبه پایینی آن در پاره کردن لباس بیمار یا مصدوم و همچنین در تعویض پانسمان کار را برای شما آسان ..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
هد اموبلایزر یا تثبیت کننده و نگاهدارنده گردن و سر Head Immobilizer مدل CM هد ایموبلایزر قرمز با بست های محکم و با دوام ساخت کشور چین بسیار مقاوم و بادوام می باشد. این محصول با پوشش پلاستیکی خارجی و همچنین نئوپرن فرشده و مستحکم می باشد. اجزای أن براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشند. ب..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
برانکارد اسکوپ امداداسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ در حمل ..
4,350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,350,000 تومان
باند طبی سه گوش یا مثلثیباند طبی سه گوش در تمامی فعالیت های امدادی و اورژانس کاربرد دارد. کم جا، سبک و کاربردی می باشد. از دیر باز طبق طب قدیم و همچنین در عصر کنونی یکی از وسایل ضروری کیف امداد شما می باشد. طریقه استفاده از آن و نحوه بستن آن در قسمته های مختلف بدن متفاوت است . کاربرد آن از بستن ..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
اسپری سرما تاپ لوبر کول Top – Luber Cool Sprayاسپری سرما در حجم ۲۰۰ میلی لیتر تحت لیسانس کشور آلمان تولید می شود.اسپری تاپ لوبر کول برای ایجاد دمای منفی ۴۵ درجه سانتیگراد در هر بار اسپری می باشد. این اسپری کاربرد زیادی در مواجه با تروما و فعالیت های ورزشی دارد. از دیگرکاربردهای آن در دندانپزشکی ..
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
کیسه یخ فشاری یونیک Unique Instant Ice Compressبرای کاهش تورم عوارض ناشی از التهاب و درد اطراف ناحیه آسیب دیده از کمپرس سرد فشاری، استفاده می شود. انواع مختلفی از کمپرسورهای سرد در منزل و یا فضاهای خارج مانند زمین ورزش و یا بیمارستانها و حتی در آمبولانسهای ۱۱۵ و خصوصی وجود دارند، حتی از یک ..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
هد اموبلایزر یا تثبیت کننده و نگاهدارنده گردن و سر Head Immobilizerهد اموبلایزر وسیله مهمی در مواقع اورژانسی و انتقال بیمار به مراکز درمانی یا در مراکز درمانی برای اعزام به بخشهای تشخیصی نظیر ام آر آی٬ سی تی اسکن و ... می باشد. این وسیله از مواد تخصصی و با دوامی تهیه می شود که در شرایط آب و هوا..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
اسپری گرم اسپری گرم
ناموجود
اسپری گرماین اسپری برای کاهش درد ها عضلانی و ایجاد گرما در مرزش کاربرد فراوارن دارد. گرفتگی های عضلانی و کوفتگی ها را با ایجاد جریان گرمایش سریع درمان میکند.ویژگی های کلی اسپری گرم:حجم 200 میلی لیتر ساخت کشور آمریکا کاهش دهنده ی درد های روماتیسی احیا برای آسیب دیدگی پس از ضرب د..
55,000 تومان
قیمت بدون مالیات:55,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات