Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27Notice: Undefined index: cj in /home/medstari/public_html/catalog/controller/extension/lightning/beta.php on line 27ایبکا - IBKA
منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ایبکا - IBKA

شرکت ایبکا یک برند ایرانی است که از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات پزشکی و اورژانس آغاز نموده است. این شرکت دانش محور با استفاده از تکنولوژی روز و سرمایه های جوان در عرضه محصولات اورژانسی و محصولات توانبخشی اقدام به تولید نموده است.

واکر حلزونی ساده ایبکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال شکوه و جل..
400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:400,000 تومان
واکر حلزونی چرخ دار ایبکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال شکوه و..
450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:450,000 تومان
پاشنه واکر یا عصای ایبکا پاشنه واکر یا عصای ایبکا
ناموجود
پاشنه واکر یا عصای ایبکا فشردهدر استفاده مکرر از واکر و عصا ممکن است در اثر ساییدگی بیش از حد قسمت پاشنه آن دچار فرسایش شود. همچنین ممکن است بعلت جابجایی ها از قسمت انتهایی عصا یا واکر جدا شده و گم شود. پاشنه عصا علاوه بر ایجاد ثبات در گام برداشتن مانع از سر خوردن شما می شود.عصاها و انواع ..
14,300 تومان
قیمت بدون مالیات:14,300 تومان
درب توالت فرنگی ایبکا درب توالت فرنگی ایبکا
ناموجود
درب توالت فرنگی ایبکادرب توالت فرنگی یکی از ابزار یدک توالت فرنگی های سیار و ثابت خانگی می باشد. بعلت فضای کم در منزل و استفاده همزمان از توالت های ایرانی و فرنگی استفاده مکرر از توالت فرنگی به مرور زمان درب توالت فرنگی آسیب می بیند یا تغییر رنگ میدهند و نیاز به تعویض دارد. در مواقع نقل و مکان ب..
37,000 تومان
قیمت بدون مالیات:37,000 تومان
حلقه توالت فرنگی ایبکا
ناموجود
حلقه توالت فرنگی ایبکاحلقه توالت فرنگی یکی از ابزار یدک توالت فرنگی های سیار و ثابت خانگی می باشد. بعلت فضای کم در منزل و استفاده همزمان از توالت های ایرانی و فرنگی استفاده مکرر از توالت فرنگی به مرور زمان حلقه نشیمن آن آسیب می بیند یا تغییر رنگ میدهند و نیاز به تعویض دارد. در مواقع نقل و مکان ب..
37,000 تومان
قیمت بدون مالیات:37,000 تومان
قیف توالت فرنگی ایبکا ته بسته قیف توالت فرنگی ایبکا ته بسته
ناموجود
قیف توالت فرنگی ایبکا ته بستهقیف توالت فرنگی یکی از ابزار یدک توالت فرنگی های سیار و ثابت خانگی می باشد. بعلت فضای کم در منزل و استفاده همزمان از توالت های ایرانی و فرنگی استفاده مکرر از قسمت قیف توالت فرنگی به مرور زمان آسیب می بیند و نیاز به تعویض دارد. قیف های توالت فرنگی ساخت شرکت ایبکا از م..
43,000 تومان
قیمت بدون مالیات:43,000 تومان
قیف توالت فرنگی ایبکا ته باز قیف توالت فرنگی ایبکا ته باز
ناموجود
قیف توالت فرنگی ایبکا ته بازقیف توالت فرنگی یکی از ابزار یدک توالت فرنگی های سیار و ثابت خانگی می باشد. بعلت فضای کم در منزل و استفاده همزمان از توالت های ایرانی و فرنگی استفاده مکرر از قسمت قیف توالت فرنگی به مرور زمان آسیب می بیند و نیاز به تعویض دارد. قیف های توالت فرنگی ساخت شرکت ایبکا از مو..
40,000 تومان
قیمت بدون مالیات:40,000 تومان
عصای چوبی ایبکا مدل C بدون حلقه
ناموجود
عصای چوبی ایبکا مدل C بدون حلقهعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال ..
49,000 تومان
قیمت بدون مالیات:49,000 تومان
عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیم عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیم
ناموجود
عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیمعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و ..
154,000 تومان
قیمت بدون مالیات:154,000 تومان
عصای زیر بغل گالوانیزه ایبکا لوله ای بزرگ - یک جفت
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه ایبکا لوله ای - یک جفت با دسته PVC نرمعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی ..
151,000 تومان
قیمت بدون مالیات:151,000 تومان
عصای زیر بغل گالوانیزه ایبکا لوله ای متوسط - یک جفت
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه ایبکا لوله ای - یک جفت با دسته PVC نرمعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی ..
151,000 تومان
قیمت بدون مالیات:151,000 تومان
عصای زیر بغل آلومینیومی ایبکا لوله ای متوسط - یک جفت عصای زیر بغل آلومینیومی ایبکا لوله ای متوسط - یک جفت
ناموجود
عصای زیر بغل آلومینیومی ایبکا لوله ای متوسط - یک جفتعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت..
226,000 تومان
قیمت بدون مالیات:226,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات