منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

باند طبی سه گوش

باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
باند طبی سه گوش
22,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: TAB-CT
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری (تهران - شهرستان تحویل بعنوان مرسوله)
این کالا دارای حداقل 25 خرید می باشد.

باند طبی سه گوش یا مثلثی

باند طبی سه گوش در تمامی فعالیت های امدادی و اورژانس کاربرد دارد. کم جا، سبک و کاربردی می باشد. از دیر باز طبق طب قدیم و همچنین در عصر کنونی یکی از وسایل ضروری کیف امداد شما می باشد. طریقه استفاده از آن و نحوه بستن آن در قسمته های مختلف بدن متفاوت است . کاربرد آن از بستن سر تا مچ پا می باشد. جنس آن از کتان و پارچه ضد حساسیت است.
باند مثلثی را می توان در موارد متعدد بکار برد. این باند را بصورت باز یا تا نشده می توان بعنوان نوار شکسته بندی برای حفاظت یا نگه داشتن بازو یا سینه و یا محکم کردن پانسمان در ناحیه هایی مانند سر ، دست و پا بکاربرد . یا اینکه آنرا بصورت تا شده برحسب نیاز خاص مورد استفاده قرار داد. باند مثلثی درحالت تا شده برای بی حرکت نگهداشتن دست یا پا به هنگام حمل مصدوم یا برای محکم کردن تخته شکسته بندی یا آتل بکار می رود.
انواع مختلف بانداژ؛ بانداژ سر، بانداژ سینه، بانداژ بازو، بانداژ شکم، کف دست، باسن، ساق پا، چشم، گردن، آرنج، مچ، زانو، کف پا، کتف – سینه، ساعد، ران و مچ پا می باشد. یکی از پرکاربرد ترین موارد مصرف فیکس کردن بازو و ساعد در در رفتگی، شکستگی و تروما به دست و شانه می باشد که توسط پارچه و باند سه گوش دست از قسمت آرنج خم و بر روی سینه ثابت می شود تا از حرکت های احتمالی و آسیب دیدگی های آتی حفظ شود. در این روش باند مثلثی برای محافظت از بازو، مچ و دست آسیب دیده و ایجاد تکیه گاه برای این اعضا و همچنین برای بی حرکت کردن بازو در مواردی که سینه جراحت برداشته، به کار می رود. از باند مثلثی به دو منظور استفاده می شود یکی برای بستن بازو و دیگری برای بالا نگه داشتن دست. همیشه در موارد شکستگی دست، برای محافظت و بی حرکت نگهداشتن دست آسیب دیده از این نواراستفاده کنید. همچنین برای بازو این باند برای شکستگی قسمت بالای دست به کار می رود. با این باند می توانید ساعد را روی سینه محکم کنید. برای بستن بازو باند را درست سر جای خود ببندید، مچ دست مصدوم می بایست کمی بالاتر از آرنج او قرار می گیرد و قاعده باند در زیر انتهای انگشت کوچکترقرار گرفته و انگشت ها شل باقی بمانند.

ابعاد و اندازه : ۹۰ × ۹۰ × ۱۴۰ سانتی متر

روش کار:

  • از مصدوم بخواهید که بنشیند و ساعد دست آسیب دیده را طوری نگهدارد که مچ و انگشتان کمی بالاتر از آرنج قرار گیرند.
  • یک سر باند مثلثی را بین دست و سینه مصدوم عبور دهید به طوریکه راس باند کاملا فراتر از آرنج قرار گیرد.
  • انتهای بالای باند را از روی شانه دست سالم عبور دهید از پشت گردن رد کنیدو آنرا تا جلوی شانه قسمت آسیب دیده بکشید.
  • در حالیکه هنوز مصدوم دست خود را نگه داشته انتهای پایینی را از کنار دستو ساعد بالا بکشید و در حفره ترقوه شانه قسمت آسیب دیده دو سر باند راگره مربعی بزنید.
  • سرانجام راس باند را در قسمت آرنج برگردانید و آنرا به قسمت جلوی بان سنجاق کنید.
  • گردش خون را چک کنید اگر اختلالی در آن به وجود آمده بود بانداژ یاوضعیت باند شکسته بندی را مجددا تنظیم کنید.
مشخصات کلی
ابعاد و اندازه ۹۰ × ۹۰ × ۱۴۰ سانتی متر
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفثابت نگه داشتن اندامها، جلوگیری از خونریزی، پانسمان
جنسکتان

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: باند طبی سه گوش , TAB-CT ,
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات