منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

تجهیزات کلینیک زیبایی

سوزن تزریق چربی ۲۵ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
سوزن تزریق چربی ۲۰ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
کورت یک بار مصرف PARAMOUNTکورت یک بار مصرف پارمونت در پنج سایز و در بسته بندی ده عدد قابل عرضه می باشد. دارای دسته ارگونومی برای راحتی در انجام پروسیجر پوستی بدون لغزش و سر خوردن دست. دارای سری بدون زایده، تیز و بدون زاویه برای کار راحتر و بدون آسیب دیدن پوست اطراف با ایجاد فشار بیش از حد به باف..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
انبر دهان باز کن استیلانبر دهان باز کن یکی از ابزار های پزشکی و جراحی در هر دو دسته پزشکی و دندانپزشکی می باشد که کاربردهای فراوانی در انواع جراحی های دندان، دهان، فک و صورت و مباحث مربوط به  ENT (گوش و حلق و بینی) دارد. این کالا از جنس استیل زنگ نزن و با قابلیت اتوکلاو در بخش CSR می باشد. توس..
535,000 تومان
قیمت بدون مالیات:535,000 تومان
ست کاشت موکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال مانندن گ..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
سوزن تزریق کانولا / تزریق چربیانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد...
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
ست نانوفتانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد. این عملیات خرد و ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
پنس سر کج مکفوریونکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال ..
170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:170,000 تومان
ست پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن بدن..
825,000 تومان
قیمت بدون مالیات:825,000 تومان
پنس سپتوم پیرسینگ هیسانتپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پی..
190,000 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
هولدر پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن ..
235,000 تومان
قیمت بدون مالیات:235,000 تومان
پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکات پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکات
ناموجود
پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکاتیکی از ابزار بسیار مهم و کاربردی در مراکز دندانپزشکی، پیش بند ها هستند. پیش بند در مقابل بیمار قرار میگیرد، تا از برخورد هر گونه ترشح و ضایعات به بدن و لباس بیمار جلوگیری کند. پیش بند ها در سایز های مختلف و متناسب با سن و سایز بیمار تولید میشوند.پیش ..
17,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات