منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

تجهیزات کلینیک زیبایی

برند: NN
سوزن تزریق چربی ۲۵ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
برند: NN
سوزن تزریق چربی ۲۰ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
کورت یک بار مصرف PARAMOUNTکورت یک بار مصرف پارمونت در پنج سایز و در بسته بندی ده عدد قابل عرضه می باشد. دارای دسته ارگونومی برای راحتی در انجام پروسیجر پوستی بدون لغزش و سر خوردن دست. دارای سری بدون زایده، تیز و بدون زاویه برای کار راحتر و بدون آسیب دیدن پوست اطراف با ایجاد فشار بیش از حد به باف..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
برند: NN
انبر دهان باز کن استیلانبر دهان باز کن یکی از ابزار های پزشکی و جراحی در هر دو دسته پزشکی و دندانپزشکی می باشد که کاربردهای فراوانی در انواع جراحی های دندان، دهان، فک و صورت و مباحث مربوط به  ENT (گوش و حلق و بینی) دارد. این کالا از جنس استیل زنگ نزن و با قابلیت اتوکلاو در بخش CSR می باشد. توس..
535,000 تومان
قیمت بدون مالیات:535,000 تومان
برند: NN
ست کاشت موکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال مانندن گ..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
برند: NN
سوزن تزریق کانولا / تزریق چربیانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد...
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
برند: NN
ست نانوفتانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد. این عملیات خرد و ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
برند: NN
پنس سر کج مکفوریونکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال ..
170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:170,000 تومان
برند: NN
ست پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن بدن..
825,000 تومان
قیمت بدون مالیات:825,000 تومان
برند: NN
پنس سپتوم پیرسینگ هیسانتپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پی..
190,000 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
برند: NN
هولدر پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن ..
235,000 تومان
قیمت بدون مالیات:235,000 تومان
پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکات پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکات
ناموجود
برند: NN
پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکاتیکی از ابزار بسیار مهم و کاربردی در مراکز دندانپزشکی، پیش بند ها هستند. پیش بند در مقابل بیمار قرار میگیرد، تا از برخورد هر گونه ترشح و ضایعات به بدن و لباس بیمار جلوگیری کند. پیش بند ها در سایز های مختلف و متناسب با سن و سایز بیمار تولید میشوند.پیش ..
17,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات