دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

تشک خواب شاپ مدل فنری به همراه محافظ ضدآب

تشک خواب شاپ مدل فنری به همراه محافظ ضدآب
تشک خواب شاپ مدل فنری به همراه محافظ ضدآب

قابل سفارش هم با سایز های استاندارد هم با سایز های دلخواه شما.
برای سفارش در ابعاد و اندازه ی دلخواهتان به واتساپ مدی لایف پیام دهید.

  • موجودی: موجود
  • مدل: KH-SH-007
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری (تهران - شهرستان تحویل بعنوان مرسوله)
10,500,000 تومان

گزینه های موجود

تشک خواب شاپ مدل فنری به همراه محافظ ضدآب

روزانه ساعت های زیادی صرف خوابیدن می شود و خواب کافی و با آرامش و بدون استرس و به دور از هرگونه ناراحتی نیازمند یک مکان خوب و راحت است که در اینجا داشتن یک تشک خوب و راحت و با کیفیت یکی از فاکتورهای اساسی و مهم است شما میتوانید طعم یک خواب راحت را با یک تشک خوب بچشید .امروزه کمتر کسی از اثرات مفید یک خواب راحت در ترمیم قوای از دست رفته‌ی بدن بی‌خبر است.  اما دانش ما در مورد فواید “یک خواب عمیق و راحت” هنوز بسیار ناقص است.تنها یک خواب خوب و عمیق شبانه می‌تواند زندگی پرمشغله‌ی ماشینی امروزی را قابل تحمل کند.همچنین نتایج تحقیقات دانشمندان در سالهای اخیر حقایق جالب و عجیبی را در مورد فواید خواب رقم زده است بنابراین کالای خواب شما جزو مهم ترین دسته وسایل برای خواب است که باید به آن بسیار اهمیت دهید و برای آن هزینه کنید . خرید یک تشک با کیفیت بالا از فاکتور های مهم است  .تشک خوب باید بتواند با توجه به نیاز فرد و بسته به راجتی او در خواب، این مشکل را برای وی حل نموده و باعث لذت بردن شخص در هنگام خواب گردد.تنها در خواب است که بدن فعالیت روزانه و خستگی های چندین ساعت کار متداول را میتواند دفع کند، این خستگی ها میتواند جهت ورزش کردن، درس خواندن، کار کردن و حتی بیدار بودن یا صحبت کردن باشد.هیچ چیز مانند تجربه خوابی راحت بر روی تشک مناسب لذت بخش نیست که ترکیبی از راحتی و تکیه گاهی مناسب است که به شما اجازه می دهد به خواب ایده آل خود برسید پس با خرید یک تشک خوب و با کیفیت خوابی با کیفیت و آرامش برای خود و عزیزانتان فراهم کنید.

تشک خواب شاپ هم به صورت سفارشی با سایز های دلخواه شما قابل سفارش هست و هم با سایز های استاندارد قابل سفارش میباشد.
این تشک تشکیل شده از درجه نرمی 3 ، یعنی حالت نسیتا نرم میباشد.
این تشک مناسب برای افرادی با وزن کم میباشد، افرادی که وزنشان بین 40 تا 60 کیلوگرم است برروی تشک دراز بکشند ، حالت فنری خاصی را حس نخواهند کرد ، حالت فنری در این وزن حس میشود.
برای افراد با وزن بالا که میخواهد تشک نرم و حالت فنری زیاده داشته باشد میز مناسب میباشد.

در قسمت دیواره های این تشک فیلتر های هوایی تعبیه شده است که باعث گردش هوا درون تشک میشود و از رشد هرگونه باکتری و یا موجودات کوچک جلوگیری میکند.
اسفنج های استفاده شده در دیواره های این تشک دارای استحکام و مقاومت بالایی میباشند که باعث افزایش طول عمر تشک میشوند.

تشک های خواب شاپ دارای رویه ی ضد آب میباشند که این کاور دارای مزیت های بسیاری از قبیل نفوذ نکردن مایعات و عرق به درون تشک میباشد که به هیچ وجه پارچه ی رویه تشک و یا اسفنج داخلی خراب نشود. این پد ضد آب به راحتی از تشک جدا میشود و شما میتوانید آن را درون ماشین لباسشویی بشورید و دوباره مصرف کنید.

تشک خواب شاپ مدل فنری به همراه محافظ ضدآب

مشخصات کلی
ضد آب بودنهست√
آنتی باکتریالهست√
میزان نرمی-سفتی از 1 تا 73-نرم
نوع اسفنجدارای اسفنجا با تراکم 20 در قسمت بالایی و میانی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات