دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا

توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا
ناموجود
توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: EB-WC-1012

توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا

انواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها 

استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های مختلف به شکل ها و گونه های مختلف است. به طور عمده در ایران سرویس های بهداشتی به دو دسته سرویس بهداشتی ایرانی و سرویس بهداشتی فرنگی تقسیم بندی میشوند. 

امروز با توجه به توسعه تکنولوژی و علم بحث های زیادی در رابطه با اشکالات و ایرادات استفاده از سرویس های بهداشتی ایرانی مطرح است. پزشکان و محققان براین باورند که در هربار استفاده از سرویس بهداشتی ایرانی به طور میانگین فرد حدود ۵ دقیقه به صورت نیمه نشسته روی مفاصل زانو، تکیه گاه و به طور کلی قسمت تحتانی فشار وارد میکند. فشار واردن کردن بر مفاصل میتواند به مرور باعث ایجاد بیماری ایسکیمی در افراد شود. این بیماری که در واقع در اثر عدم رساندن خون به اعضا و در نتیجه کم خونی رخ میدهد. اعمال فشار در مفاصل و نقاط تحتانی میتواند مانع رسیدن خون و درنتیجه بروز این عارضه شود. 

افرادی که به هر دلیلی دچار مشکلات ضعف در نواحی مختلف بدن به خصوص در نواحی پایین تنه مانند کمر، لگن، زانوها، مچ پا، کف پا و سایر قسمت ها میباشند، طبق نظر پزشک معالج میبایست از هرگونه اعمال فشار روی عضلات خود خودداری نمایند. همچنین افرادی که عمل های مهمی در بخش های مختلف بدن خود انجام داده اند، افرادی که دچار صانحه یا شکستگی هستند، افراد با مشکلاتی چون سکته مغزی و ضعف در اعضای بدن، معلولین و غیره نیز از این قاعده مستثنی نیستند.  با توجه به استفاده مکرر و روزانه از سرویس بهداشتی، توجه به نحوه قرارگیری برای اجابت مزاج بسیار مهم میباشد. خوشبختانه با رشد و پیشرفت تکنولوژی در کشورمان ایران، ابزارهای توانبخشی و کمکی بسیار در جهت تبدیل سرویس های بهداشتی ایرانی به سرویس های بهداشتی فرنگی طراحی و تولید شده اند. 

از مزایای استفاده از توالت فرنگی، اعمال فشار کمتر روی اعضای بدن و همچنین دستگاه گوارش است. در استفاده از توالت های فرنگی نیز همچون توالت های ایرانی، معایبی نیز وجود دارد، اما به طور کلی پیشنهاد بیشتر پزشکان در این مدل از سرویس های بهداشتی است. استفاده از توالت فرنگی نیز خود دارای قاعده و اصولی است که اگر به درستی رعایت شود، فرد میتواند بدون مشکل از آن استفاده مداوم نماید. 

بهترین نحوه نشستن در توالت های فرنگی قرار گیری در زاویه ۳۵ درجه است به طوریکه دستگاه گوارش در یک زاویه مناسب و مستقیم برای دفع مزاج قرار گیرد. برای اعمال این زاویه میتوان به راحتی با گذاشتن یک پله روبه روی توالت،‌ آن را ایجاد نمود. خوشبختانه امروز ابزار و وسایل کمکی بسیاری برای رعایت این اصل طراحی و تولید شده اند. 


توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا

توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا یکی از محصولات شرکت ایرانی ایبکا است. این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه اقدام به طراحی و تولید ابزار کمکی و توانبخشی نموده است. توالت ها یا سرویس های بهدشاتی این شرکت به عنوان ابزار کاربردی میتواند نیاز اولیه بسیاری از افراد را تامین نماید. 

توالت فایبرگلاس ارتفاع کوتاه ایبکا به عنوان وسیله کاربردی برای اجابت مزاج مورد استفاده قرار می گیرد. این توالت روی سرویس بهداشتی ایرانی قرار میگیرد و با جنس بسیار محکمی که دارد به عنوان توالت فرنگی میتوان از آن استفاده نمود. این محصول تا وزن ۱۳۰ کیلوگرم را تحمل مینماید. بدنه آن از جنس فایبرگلاس است. بدنه داخلی به شکل قیف برای استفاده راحتتر و تمییز تر میباشد که به راحتی قابل شست و شو است. این محصول به دلیل جنس مناسبی که دارد پوسیده یا زنگ زده نمیشود و میتوان به راحتی در حمام و سرویس های بهداشتی استفاده نمود.این توالت کمر باریک دارای درب است. طراحی این محصول بسیار راحت و زیبا میباشد و برای افراد قدبلند و قد کوتاه در ۲ ارتفاع بلند و کوتاه طراحی و ساخته شده است. 

مشخصات کلی
موارد مصرفبرای اجابت مزاج
مزایای استفادهاعمال فشار کمتر روی نواحی مختلف بدن شامل نواحی تحتانی، کمر، لگن، زانوها و غیره
جنسجنس بدنه از فایبر گلاس
سایر ویژگی هاقابلیت تحمل وزن تا ۱۳۰ کیلوگرم

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات