دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047

رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047
رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047
رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047
رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047
رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047

Surgical Chest Roll – Parallel thoracic
۵۰ × ۱۸ سانت در ارتفاع ۱۵ سانت
تماس و ارتباط در خصوص موجودی و قیمت از طریق واتس آپ

 • موجودی: موجود
 • مدل: MF048
 • زمان ارسال: ۴ روز کاری (تهران - شهرستان تحویل بعنوان مرسوله)
تماس بگیرید

چست رول فوم با روکش ژل – فوم ( عمق ژل دو سانتی متر ) کد MF047

رول ژله ای قفسه سینه برای محافظت از اندامها در پوزیشن پورن در حین عمل استفاده می شود. این رول دارای پارچه پوشاننده می باشد که این کاور علاوه بر محافظت از ژل در مقابل شستشو و ضدعفونی کردن بر استحکام آن نیز می افزاید. رول قفسه سینه در ابعاد مختلف و برای حالت های مختلف عمل قابل استفاده می باشد. این رول ها به چست رول معروف و شناخته شده هستند اما علاوه بر قفسه سینه در امتداد بدن، زیر قفسه سینه زیر اندام هایی که در طول بدن هستند مانند دست یا پا و همچنین در زیر لگن و شکم قرار می گیرد. به همین دلیل به این نوع ژل ها Paralle pillow هم میگویند.
 

ابعاد و اندازه : ۵۰ × ۱۸ سانت در ارتفاع ۱۵ سانت

ژل محافظ کننده باعث کاهش فشار بر اندام های درگیر در پوزیشن های قید شده در حین عمل های طولانی می شود. این رول ها  همانطور که از اسمش پیدا است برای محافطت کامل از اندماهای درگیر در پوزیشن های مختلف بدن می باشد. انواع پوزیشن هایی مانند پرون Prone یا سمی پرون Semiprone ، لترال Lateral ، سوپاین Supine، پاسچرال درنچ Postural drainage و …. کاربرد دارد.

 • ۵۰ در ۱۸ در ارتفاع ۱۵ سانت 
 •  فوم با روکش ژل
 • کاور پوشاننده و محافظت کننده
 • کاهش فشار از دست در حال جراحی

نحوه قرار گیری ژل – فوم ها کاملا کار حرفه ای کادر درمان می باشد که سال ها بابت آن آموزش دیده و دارای مهارت کافی می باشند. اهمیت وجود این ژل ها تا حدی است که امروزه بدون وجود این رول ها و پدها عمل جراحی امکان پذیر نمی باشد و یا با سختی همراه می باشد. در قدیم بجای رول ها و پد های عمل از ملحفه یا بالش استفاده می شد که علاوه بر سختی کار استفاده مجدد و راحت تر را در آن زمان با چالش مواجه می کرد.

در حین عمل ها و یا پروسیجر ها ممکن است از چندین رول و یا پد به صورت همزمان در زیر بیمار استفاده می شود تا از بروز فشار مضاعف در صورت استفاده تکی از یک ژل به تنها بر سایر اعضا جلوگیری شود. شما تصور کنید در یک جراحی مغز و اعصاب که بیمار ممکن است بیش از ۱۰ ساعت در حالت بیهوشی در یک پوزیشن خاص باشد چه فشار مضاعفی بر روی اعضای شکمی قفسه سینه و بازوها و گردن وارد می شود!

رول قفسه سینه و اندام ها ژل - فوم کد MF047

مشخصات کلی
موارد مصرفمحافطت کامل از دست با کاهش فشار بر روی ناحیه دست

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات