منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

سوپا | SUPA

شرکت سوپا اولین تولید کننده لوازم پزشکی یک بار مصرف در ایران میباشد. هدف شرکت سوپا برطرف کننده ی نیاز مردم از وسایل پزشکی یکبار مصرف و تولید اجناس با کیفیت و مقرون به صرفه میابشد. راه اندازی شرکت سوپا از نوروز سال 1366 شروع شد و تا زمستان 1367 به طول انجامید. و در نهایت در تاریخ 22 بهمن 1367 شرکت سوپا افتتاح گردید. در آغاز کارخانه ی تولیدی شرکت سوپا با تولید 13 قلم کالا ی یک بار مصرف شروع به کار کرد ، با گذر زمان و تلاش روز افزون شرکت سوپا و همچنین تلاش برای تولید کالا هایی با کیفیت بالا و طبق نیاز مصرفی مردم و با برابری با استاندارد های جهانی ، در زمان کوتاهی توانست کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را بدست بیاورد. شرکت سوپا در تاریخ آبان 1375 شایست به دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001 گردد. در حال حاضر شرکت سوپا تولید کننده ی بیس از 500 محصول که تولید شده از بیش از 7300 قطئه میباشد. شرکت سوپا تضمین کننده ی کیفیت بالای کالا میباشد و همچنین برای رضایت مشتری ، خدمات پس از فروش در سرار کشور را برای مشتریان خود ارائه میدهد. شرکت سوپا عرضه کننده ی محصولات با قیمتی یکسان در دور ترین نقاط کشور میباشد که از این رو بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کار های مشابه را ازان خود کرده است. شرکت سوپا برای کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال برای افراد ، بیش از 1500 کارمند در سه شیفت کاری استخدام نموده است که این کارمندان به طور مستقیم با دست اندرکاران بخش تولید محصولات و تجهیزات پزشکی و... در ارتباط هستند.

برند: سوپا | SUPA
سرنگ ۵ سی سی لوئراسلیپ دو تیکه با سرسوزن 22 شرکت سوپاحداقل خرید ۱۰۰ عدد = یک دایکاتسرنگ های 5 cc شرکت سوپا با سرسوزن شماره 22 می باشند. این سرنگ ها دارای سری صاف می باشند تا امکان اتصال فشاری یا کانکشن ها ( تیوپها، اسکالپ وین، آنٓیوکت، شالدون و ….) انجام شود. مواد بکار رفته در این سرنگ ها از..
2,400 تومان
قیمت بدون مالیات:2,400 تومان
برند: سوپا | SUPA
سرنگ ۵ سی سی لوئر لاک سه تیکه با سرسوزن ۲۳ سوپاحداقل خرید ۱۰۰ عدد = یک دایکاتسرنگ های 5 cc شرکت سوپا با سرسوزن شماره ۲۳ می باشند. این سرنگ ها دارای سری صاف می باشند تا امکان اتصال فشاری یا کانکشن ها ( تیوپها، اسکالپ وین، آنٓیوکت، شالدون و ….) انجام شود. مواد بکار رفته در این سرنگ ها از مواد ..
2,700 تومان
قیمت بدون مالیات:2,700 تومان
برند: سوپا | SUPA
کیسه ادرار اطفال (یورن بگ) پسرانهحداقل خرید ۲۵۰ عدد معادل یک دایکاتدربرخی موارد اطفال و نوزادان دچار مشکلاتی مانند عفونت ادرار و یا غیره میشوند که نیازمند تهیه مقداری از نمونه ادرار آنها می باشد. نمونه گیری از اطفال و نوزادان به مراتب سخت تر و پیچیده تر از بزرگسال است به همین منظور کیسه های ..
2,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
کیسه ادرار اطفال (یورن بگ) دخترانهحداقل خرید ۲۵۰ عدد معادل یک دایکاتدربرخی موارد اطفال و نوزادان دچار مشکلاتی مانند عفونت ادرار و یا غیره میشوند که نیازمند تهیه مقداری از نمونه ادرار آنها می باشد. نمونه گیری از اطفال و نوزادان به مراتب سخت تر و پیچیده تر از بزرگسال است به همین منظور کیسه های..
2,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
پایه نگهدارنده ظرف اندازه گیری دقیق ادرار شرکت سوپاحداقل تعداد خرید پایه نگهدارنده ۱۲۰ عدد معادل یک کارتنظرف اندازه گیری ادرار بیمار وسیله ای است که به شما امکان می دهد در بازه های زمانی مشخص (معمولا هر ۱۲ ساعت و در مواقع اورژانس و بعد عمل با تناوب کمتر) به بررسی میزان I/O ( مایع دفعی (Outpu..
29,000 تومان
قیمت بدون مالیات:29,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
ظرف اندازه گیری دقیق ادرار (یورین باتل) مدرج ۲۰۰۰ سی سی سوپاحداقل خرید ۴ عدد معادل یک دایکاتظرف اندازه گیری ادرار بیمار وسیله ای است که به شما امکان می دهد در بازه های زمانی مشخص (معمولا هر ۱۲ ساعت و در مواقع اورژانس و بعد عمل با تناوب کمتر) به بررسی میزان I/O ( مایع دفعی (Output) به مقایسه ..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست تزریق خون دو اسپایکه سوپا دو راه Y سوپاحداقل خرید ۱۰ عدد معادل یک دایکاتیکی از مشکلات تزریق خون با توجه به غلیط بودن خون سرعت جریان خون در ست تزریق می باشد. برای رفع این موضوع ممکن است ست خون را در ارتفاع قرار دهند یا خون را با سرم نمیکی رقیق کنند که متاسفانه این روش ها منسوخ، غلت  و خطرن..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
میکروست خون ۱۰۰ سی سی با بورت غیر قابل انعطاف سوپا مخصوص کودکاناین کالا در بسته های ۱۰ الی ۱۰۰ عددی قابل عرضه می باشد. میکروست شکل ظاهری آن تقریبا با میکروست معمولی یکی می باشد با این تفاوت که در قسمت ورودی خون به محفظه استوانه ای لوله انتقال خون وجود دارد و تا قسمت های پایینی استوانه (از بالا ..
44,000 تومان
قیمت بدون مالیات:44,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست تزریق خون لوئر نری سوپاحداقل خرید ۱۵ عدد معادل یک دایکاتعلاوه بر ست های تزریق خون موجود در سایت مدی لایف، ست انفوزیون خون یکی از محصولات ارایه شده توسط شرکت سوپا می باشد. شکل آن مانند ست سرم میباشد با این تفاوت که در قسمت چمبر خود فیلتر تصفیه کننده می باشند و سوزن قطره آن کمی ضخیم تر می ب..
20,500 تومان
قیمت بدون مالیات:20,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
لوله رابط پمپ انفوزیون (دستگاه پرفیوزر) ۱۵۰ سانتی متری دو سر مادگی و نری لوئرلاک سوپاحداقل خرید ۳۰ عدد معادل یک دایکاتلوله رابط سوپا برای اتصال و یا ایجاد ارتباط بین لوله های ارتباطی که اصطلاحا کانکشن تیوپ نیز به آنها می گویند ساخت شرکت سوپا می باشد. در مدل یک سر نر و یک سر مادگی امکان بسط د..
9,500 تومان
قیمت بدون مالیات:9,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
لوله رابط پمپ انفوزیون (دستگاه پرفیوزر) ۱۵۰ سانتی متری دو سر مادگی و نری لوئرلاک سوپاحداقل خرید ۳۰ عدد معادل یک دایکاتلوله رابط سوپا برای اتصال و یا ایجاد ارتباط بین لوله های ارتباطی که اصطلاحا کانکشن تیوپ نیز به آنها می گویند ساخت شرکت سوپا می باشد. در مدل یک سر نر و یک سر مادگی امکان بسط د..
9,500 تومان
قیمت بدون مالیات:9,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
کپ سرنگ یا درپوش سرنگ سوپاحداقل خرید ۱۰۰ عدد معادل یک دایکاتکپ سرنگ یا درپوش سرنگ برای اتصال و برقراری ارتباط با سرنگ، صفربند آنژیوکت، سی وی پی لاین و تمامی کانکشنهای موجود برای تزریقات بسیار کاربرد دارد. کپ سرنگ ارایه شده ساخته شد ه از مواد مدیکال گرید می باشد که سازگار با بدن انسان است. اس..
1,400 تومان
قیمت بدون مالیات:1,400 تومان
نمايش 1 تا 12 از 621 (52 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات