دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

شرایط برگشت کالا

شرایط عودت کالا

 

توجه:  کالاهای یک بار مصرف، کالاهای بهداشتی و مصرفی پزشکی تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نمیباشند (مگر اینکه دچار نقص باشند) لطفا قبل از اقدام به خرید از خرید خود مطمئن شوید.

برای عودت کالا بداخل پروفایل خود رفته از قسمت عودت کالا اقدام کرده و شرایط عودت کالا را بصورت کامل مطالعه بفرمایید. از ارسال بدون هماهنگی با مدی لایف بپرهیزید، در صورت عدم هماهنگی هیچ اقدامی از طرف مدی لایف انجام نمی شود و برای ارسال مجدد کالای شما می بایست هزینه ارسال مجدد پرداخت کنید.

شرایط و روش بازگرداندن کالا در شرکت مدی لایف

آسودگی خاطر در خرید و انتخاب شما همواره از الویت‏‌های مدی لایف است. مدی لایف در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

شرایط عودت کالا

استفاده از ضمانت برگرداندن کالا چه شرایطی دارد؟

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی مانند زدگی یا پارگی داشته باشد. (تمامی کالاها قبل از ارسال چک فیزیکی و کیفیت می شوند و احتمال خطا به حداقل می رسد)
  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

شرایط

–  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. کاور و پوشش آن بهیج وجه باز نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مدی لایف بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش مدی لایف (از طریق قسمت عودت کالا در پروفایل شخصی یا از طریق صفحه تماس با ما یا ارتباط با شماره تلفن ۰۹۰۲۶۷۶۷۰۷۶ ) اطلاع داده شود. همچنین می توانید از طریق واتس آپ مدی لایف با شماره ۰۹۰۲۶۷۶۷۰۷۶ در تماس باشید.

–  در این موارد، برگرداندن کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، و تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

* لازم به ذکر است کالاهایی همچون کالاهای بهداشتی، یک بار مصرف (شیلد پزشکی، ماسک و ...) کالای خواب (مانند تشک و بالش) پانسمانهای استریل باز شده، پوشاک نوزاد و کودک و همچنین کلیه کالاهای آرایشی بهداشتی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نظیر حساسیتها و اگزومای پوستی نمی توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

–  در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه های مربوط به برگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود.

  • اگر سایز کالا مناسب نباشد.

–  با توجه به درج اطلاعات دقیق سایز هر مدل در جداول سایز تک تک مدلهای موجود بر روی سایت، در این خصوص به هیچ عنوان امکان تعویض وجود ندارد.

کالا را چطور ارسال کنم؟

–  لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش (از طریق قسمت عودت کالا در پروفایل شخصی یا از طریق صفحه تماس با ما یا ارتباط با شماره تلفن ۰۹۰۲۶۷۶۷۰۷۶ ) تماس حاصل فرمائید.

–   از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش مدی لایف ” جدا ”  خودداری نمائید.

– بازگشت کالا صرفا با هماهنگی کارشناسان خدمات پس از فروش میسر خواهد بود.

– برای ارسال کالاهایی که در جعبه اصلی خودشان عرضه میگردند، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

 

توجه :

–  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و در داخل بسته پستی قرار دهید.)

– فاکتور خرید و رسید پستی بایستی حتما بهمراه کالا ارسال گردد.

– اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و به همراه بسته ی پستی ارسال نمائید.

–  در صورتی که ساکن سایر شهرها به غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا حتما از پست سفارشی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که مدی لایف تعهدی در قبال  هزینه‌های ارسال و عودت ندارد.
 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

  • کارشناسان خدمات پس از فروش مدی لایف ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان مدی لایف تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ مدی لایف بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر،مدی لایف تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

  • اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و مدی لایف در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالای درج شده در فاکتور  را  به مشتری می‌پذیرد.
  • از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۹۶ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  • ملاک عمل و اقدام مدی لایف ، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش است.

در پایان قابل ذکر است که هزینه برگشتی فقط به کارت یا شماره حسابی که با آن پرداخت انجام شده عودت داده می شود و از پرداخت به سایر حسابها حتی اگر مربوط به یک شخص باشد معذوریم

 

با سپاس تیم مدی لایف

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات