منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

عصا و واکر

محصولات توانتبخشی مربوط به قسمت های تحتانی بدن. 

واکر حلزونی ساده ایبکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال شکوه و جل..
400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:400,000 تومان
واکر حلزونی چرخ دار ایبکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال شکوه و..
450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:450,000 تومان
عصای زیر بغل گالوانیزه روکش دار  ایپکا
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه روکش دارایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عی..
144,000 تومان
قیمت بدون مالیات:144,000 تومان
عصای زیر بغل گالوانیزه معمولی ایپکا
ناموجود
عصای زیر بغل گالوانیزه معمولی ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین..
138,000 تومان
قیمت بدون مالیات:138,000 تومان
ته عصای معمولی مشکی ایپکا ته عصای معمولی مشکی ایپکا
ناموجود
ته عصای معمولی مشکی ایپکا در استفاده مکرر از واکر و عصا ممکن است در اثر ساییدگی بیش از حد قسمت پاشنه آن دچار فرسایش شود. همچنین ممکن است بعلت جابجایی ها از قسمت انتهایی عصا یا واکر جدا شده و گم شود. پاشنه عصا علاوه بر ایجاد ثبات در گام برداشتن مانع از سر خوردن شما می شود.عصاها و انواع آنها..
7,200 تومان
قیمت بدون مالیات:7,200 تومان
واکر رنگی مدرج قابل تنظیم ایپکا
ناموجود
واکر رنگی مدرج قابل تنظیم ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال..
158,400 تومان
قیمت بدون مالیات:158,400 تومان
واکر حلزونی تاشو چرخ دار ایپکا
ناموجود
واکر حلزونی تاشو چرخ دار ایپکاعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال ش..
342,000 تومان
قیمت بدون مالیات:342,000 تومان
عصای طبی سه پایه آلومینیومی ایپکا
ناموجود
عصای طبی سه پایه آلومینیومی ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین ح..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
واکر آلومینیوم ثابت لوله 22 ایپکا 
ناموجود
واکر آلومینیوم ثابت لوله 22 ایپکا عصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین ح..
225,600 تومان
قیمت بدون مالیات:225,600 تومان
پاشنه واکر یا عصای ایبکا پاشنه واکر یا عصای ایبکا
ناموجود
پاشنه واکر یا عصای ایبکا فشردهدر استفاده مکرر از واکر و عصا ممکن است در اثر ساییدگی بیش از حد قسمت پاشنه آن دچار فرسایش شود. همچنین ممکن است بعلت جابجایی ها از قسمت انتهایی عصا یا واکر جدا شده و گم شود. پاشنه عصا علاوه بر ایجاد ثبات در گام برداشتن مانع از سر خوردن شما می شود.عصاها و انواع ..
14,300 تومان
قیمت بدون مالیات:14,300 تومان
عصای چوبی ایبکا مدل C بدون حلقه
ناموجود
عصای چوبی ایبکا مدل C بدون حلقهعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و در عین حال ..
49,000 تومان
قیمت بدون مالیات:49,000 تومان
عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیم عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیم
ناموجود
عصای دسته چوبی آلومینیومی ایبکا قابل تنظیمعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نمایید، عصا نوعی نماد قدرت و نیرو و ..
154,000 تومان
قیمت بدون مالیات:154,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات