منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

فیزیو تراپی

برند: Omron-امرن
پد تنس (دستگاه محرک الکتریکی) امرن مدل E3خود درمانی در منزل یکی از روش های راحت برای افرادی که کمی تجربه دارند برای درمان های جزئی مؤثر است و همچنین برای افراد پرمشغله رفت و آمدشان کاهش میابد. یکی از این دستگاه های مورد استفاده برای خود درمانی دستگاه تحریک کننده E3 میباشد که ساخته ی شرکت امرون ..
830,000 تومان
قیمت بدون مالیات:830,000 تومان
برند: Omron-امرن
تنس (دستگاه محرک الکتریکی) امرن مدل E3خود درمانی در منزل یکی از روش های راحت برای افرادی که کمی تجربه دارند برای درمان های جزئی مؤثر است و همچنین برای افراد پرمشغله رفت و آمدشان کاهش میابد. یکی از این دستگاه های مورد استفاده برای خود درمانی دستگاه تحریک کننده E3 میباشد که ساخته ی شرکت امرون بود..
2,515,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,515,000 تومان
پد تنس بیوررخود درمانی در منزل یکی از روش های راحت برای افرادی که کمی تجربه دارند برای درمان های جزئی مؤثر است و همچنین برای افراد پرمشغله رفت و آمدشان کاهش میابد. یکی ار این دستگاه های مورد استفاده برای خود درمانی دستگاه ترحریک کننده EM80 میباشد که ساخته ی شرکت بیورر بوده. این دستگاه از طریق ..
74,000 تومان
قیمت بدون مالیات:74,000 تومان
لامپ مادون قرمز بیورر لامپ مادون قرمز بیورر
ناموجود
لامپ مادون قرمز بیوررمادون قرمز و کاربرد آن در درماننور مادون قرمز یا فروسرخ که به صورت کوتاه شده به آن IR نیز گفته میشود ، به قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی گفته میشود که طول موج آن ها بلند تر از نور مرذی بوده و همچنین کوتاه تر از امواج رادیویی است و قابل دیدن برای چشم عادی انسان نمیبا..
1,265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,265,000 تومان
لامپ اینفرارد IRL مدیسانا لامپ اینفرارد IRL مدیسانا
ناموجود
لامپ اینفرارد IRL مدیسانامادون قرمز و کاربرد آن در درماننور مادون قرمز یا فروسرخ که به صورت کوتاه شده به آن IR نیز گفته میشود ، به قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی گفته میشود که طول موج آن ها بلند تر از نور مرذی بوده و همچنین کوتاه تر از امواج رادیویی است و قابل دیدن برای چشم عادی انسان ن..
1,265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,265,000 تومان
لامپ اینفرارد IRH مدیسانا لامپ اینفرارد IRH مدیسانا
ناموجود
لامپ اینفرارد IRH مدیسانامادون قرمز و کاربرد آن در درماننور مادون قرمز یا فروسرخ که به صورت کوتاه شده به آن IR نیز گفته میشود ، به قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی گفته میشود که طول موج آن ها بلند تر از نور مرذی بوده و همچنین کوتاه تر از امواج رادیویی است و قابل دیدن برای چشم عادی انسان ن..
720,000 تومان
قیمت بدون مالیات:720,000 تومان
دستگاه تحریک الکتریکی EM80 بیوور Beurer
ناموجود
دستگاه تحریک الکتریکی EM80خود درمانی در منزل یکی از روش های راحت برای افرادی که کمی تجربه دارند برای درمان های جزئی مؤثر است و همچنین برای افراد پرمشغله رفت و آمدشان کاهش میابد. یکی ار این دستگاه های مورد استفاده برای خود درمانی دستگاه ترحریک کننده EM80 میباشد که ساخته ی شرکت بیورر بوده. این د..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات