منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

لوازم جانبی تست قند خون

به مقدار قند خون بالاتر از 120 میلی گرم در دسی لیتر دیابت یا بیماری قند گفته میشود. در بیماری قندی ، هورمون های انسولین بدن ، توانایی تولید برای انسولین کافی را ندارند و یا بدن در برابر انسولین تولید شده مقاومت نشان میدهد که سبب میشود انسولین تولیدی عملکرد طبیعی خود را از دست میدهد. نقش انسولین پایین آوردن مقدار قند خون برای عملکرد های مختلف میباشد.
در بیماری دیابت، پانکراس بیمار انسولین ترشح نمیکند ، این امر سبب میشود گلوکز هایی که در غذا موجود هستند به انرژی تبدل نشوند و در نهایت این قند موجود در خون نمیتواند وارد سلول ها شود و در رگ ها انباشته میشود، و باعث میشود قند خون افزایش یابد و همین اتفاق باعث زمینه ساز بیماری های دیگری میشود.

به طور کلی دیابت به دو دسته ی ، دیابت نوع دو و دیابت نوع یک تقسیم میشود.
دیابت نوع یک با تخریب و از بین رفتن سلول های بتا در پانکراس باعث نقص در تولید انسولین میشود. در نوع یک بیمار وابسته به تزریق انسولین است. دیابت نوع دوم هیچ ارتباطی به وراثت ندارد و افراد در همه سن ها ممکن است درگیر بشوند که در کودکان و نوزادان شایع تر است.
دیابت نوع دو این نوع به دیابت بزرگسالان نیز معروف است. بدن در این بیماری به انسولین مقاومت نشان میدهد و دچار کمبود انسولین میشود. از عمده ترین دلیل های ایجاد دیابت نوع دو وراثت و یا کم تحرکی وچاقی بیش از حد میباشد. همچنین عدم تحرک ، فشارخون بالا، افراد مبتلا  HDL خون پایین و یا تری گلیسیرید بالا نیز موجب ایجاد این بیماری میشود.

بیماری دیابت سبب افزایش ریسک بالا در ایجاد بیماری های قلبی عروقی میشود، بنابراین با غربالگری و همچنین تخیص به موقع و زودرس دیابت میتوان این ریسک بالا را به طور قابل توجه ای کاهش داد.
تشخیص و غربالگری بیماری دیابت با تست نتیجه های قند خون رابطه متقابل دارد.

دستگاه های تست قند خون

دستگه های تست قند خون انواع مختلفی دارد که هم ساخت ایران و هم نمونه های خارجی آن در بازار موجود است.
کلی ات این دستگاه ها دارای دو بخش اصلی الکتریکی و نوار اندازه گیری خون میباشد. نوار های استفاده شده در دستگاه تست قند خون یکبار مصرف بوده و نوار ها به صورت بسته بندی برای شرکت های مختلف به صورت مخصوص و متفاوت میباشد که در بازار به فروش میرسد.

نوع دیگر دیابت دیابت بارداری میباشد.
زمانی که مقدار گلوکز در خون در طول دوره ی بارداری بیش از حد نرمال شود دیابت بارداری به حساب می آید.
خود بارداری نیز میتواند زمینه ساز ایجاد دیابت شود.همچنین دیابت بارداری ممکن است منجر به عوارض جدی و گسترده برای مادر و نوزاد شود. عوارض های ناشی از دیابت بارداری را میتوان با تشخیص و رمان مناسب کاهش داد.

انواع دیگری از دیابت:

  • نواقص ژنتیکی سلول‌های بتا

  • اختلال ژنتیکی عملکرد انسولین

  • بیماری‌های پانکراس برون‌ریز

  • اختلالات غدد درون‌ریز

  • دیابت در اثر داروها یا مواد شیمیایی

انواع دیگری هم وجود دارد که بسیار نادر است که عبارت است از:

  • برخی عفونت ها
  •  ناشی از ایمنی نادر
  • سایر سندرم های ژنتیکی
 نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Sensor بسته ۵۰ عددی  نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Sensor بسته ۵۰ عددی
ناموجود
 نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Sensor بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Arkray در بسته بندی عددی ۵۰ عددی عرضه می شود. باید توجه داشته باشید بعد از باز کردن هر بسته و قوطی نوار تست فقط ۳ ماه اعتبار استفاده دارد. در دمای اتاق و فاقد رطوبت نگهداری شود. میزان قند خون نرمال بین در حالت ناشتا ب..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی CLEVER CHEK نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی CLEVER CHEK
تماس بگیرید
نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی ( دو بسته ۲۵ عددی) CLEVER CHEاین نوار برای دستگاههای با کد TD-4230 مناسب می باشدنوار تست قند خون امپرور کلیورچک در دو بسته بندی ۲۵ تایی ارایه می شود. علت ارایه در بسته بندی جدا به این سبب است که بعد از باز کردن هر قوطی شما تنها ۳ ماه فرصت دارید تا از نوا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون آی سنس-کیرسنس-ان I Sens بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون آی سنس-کیرسنس-ان I Sens بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون آی سنس-کیرسنس-ان CareSens N بسته ۵۰ عددینواردستگاه تست قند خون Isens مربوط به دستگاه های تست قند خون کیرسنس می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های اوو در چند مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری ب..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون ۵۰ عددی آوان مدل AGM01 نوار تست قند خون ۵۰ عددی آوان مدل AGM01
ناموجود
نوار تست قند خون ۵۰ عددی آوان مدل AGM01نواردستگاه تست قند خون AVAN مربوط به دستگاه های تست قند خون آوان مدل AGM01 می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های آوان هستند که در پنج مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری به..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون اوو EVO نوار تست قند خون اوو EVO
ناموجود
نوار تست قند خون اوو Embrace evo - EVOنواردستگاه تست قند خون EVO یکی از دستگاه های تست قند خون تولید شده تحت لیسانس آمریکا می باشد. داخل هر بسته ۵۰ عدد نوار تست قند می باشد. این نوارها مخصوص دستگاه های اوو در چند مرحله و در کمترین زمان ممکن میزان قند خون را پایش می کنند. شما برای اندازه گیری به ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267
ناموجود
نوار تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این نوارها در بسته بندی های ۵۰ عددی می باشند. که به دستگاه زیکلاس مد  با هر کدی سازگار می باشد. فقط قبل از اتصال نوار تست قند به دستگاه کد ها را در تنظیمات چک کنید که یکی باشند. بعلت مسایل بهداشتی دست..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قندخون گلوکوشر مدل استار بسته 50 عددی نوار تست قندخون گلوکوشر مدل استار بسته 50 عددی
تماس بگیرید
 نوار تست قندخون گلوکوشر مدل استار ( GlucoSure STAR ) بسته 50 عددینوار تست قند خون GlucoSure STAR در قوطی ۲۵ عددی عرضه می شود. این کیت ها از نظر کیفیت و طول اثر بسیار دقیق می باشند. پس از باز کردن قوطی باید توجه داشته باشید که ظرف مدت سه ماه باید از آن استفاده کنید وگرنه ممکن است نتیجه مطلوب را ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu-Chek-Active در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. نوا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu Chek Performa در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید...
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون ماژور بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون ماژور بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون ماژور دو  MAJOR II بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون ماژور دو در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. این م..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند IME DC بسته ۵۰ عددی نوار تست قند IME DC بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME DC  بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME-DC در بسته بندی عددی ۵۰ عددی عرضه می شود. باید توجه داشته باشید بعد از باز کردن هر بسته و قوطی نوار تست فقط ۳ ماه اعتبار استفاده دارد. در دمای اتاق و فاقد رطوبت نگهداری شود. میزان قند خون نرمال بین در حالت ن..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نوار تست قند خون امپرور بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون امپرور بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون امپرور بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون امپرور EmpErOr در بسته بندی ۵۰ تایی ارایه می شود. این نوار تست قند خون در بسته بندی های متفاوت با عملکرد یکسان می باشد علت آن هم این است که دستگاه امپرور برای نوارهای خود کد تعیین نکرده و همه نوارهای ارایه شده کاربردی می باشند. و ارسال رنگ آن ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات