دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷

لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷
لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷
لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷
لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷
لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه سایز ۷
  • موجودی: موجود
  • مدل: 3898449095555252-7
تماس بگیرید

گزینه های موجود

لوله تراشه کافدار بدون شیر یک طرفه

حداقل سفارش ۶ عدد

به طور کلی دستگاه تنفس انسان دارای قسمت های مختلفی چون شش ها،‌ مجاری هوا، قفسه سینه و ماهیچه های سینه است.  دستگاه تنفسی شامل دو قسمت فوقانی و تحتانی است. گاهی در اثر بیماری های مختلف فرد دچار مشکلات تنفسی میشود. در برخی موارد وجود ترشحات اضافی و گاها ذرات اضافی باعث ایجاد انسداد در ناحیه تنفسی میشود. در این حالت اگر فرد با سرفه کردن نتواند مسیر عبور هوا و اکسیژن را باز کند، باید به صورت اورژانسی و توسط پزشک از لوله تراشه به منظور ایجاد جریان هوا استفاده نماید. 

لوله تراشه در واقع یک کاتتر است که مستقیما به نای فرد متصل شده و باعث ایجاد راه هوایی میشود. از لوله تراشه با اهداف مختلف استفاده میشود از جمله این موارد عبارتند از:

  • برای تحویل اکسیژن غلظت بالا
  • برای تزری گازهای  بیهوشی به بیمار در حین عمل و بیهوشی 
  • تهویه مکانیکی هوا در زمان اورژانسی
  • جلوگیری از آسپیروساسیون ترشحات دهان و حلق 

لوله های تراشه در واقع یک لوله از جنس پلاستیک بدون خطر هستند که نرم و منعطف میباشند. این لوله های به منظور راحتی و عدم ایجاد مشکل به صورت نازک طراحی و تولید شدند. شرکت سوپا نیز اقدام به تهیه و تولید این لوله تراشه نموده است. این لوله ها در دو مدل کاف دار و بدون کاف طراحش شده اند. در مدل کاف دار این محصول وقتی لوله وارد نای و ریه میشود دارای ثابت کننده است که پس از ورود به نای پر میشود و در آن محل ثابت میماند. در مدل بدون کاف این لوله تراشه فاقد ثابت کننده است. 

لوله های کافدار بدین گونه عمل میکنند که بعد از قرارگیری لوله در نای فرد بیمار، کاف آن را از طریق شیر مخصوص پر میشود وبه صورت ثابت در بدن قرار میگیرد. امتداد لوله را میتوان به صورت بیمار با چسب، چسباند. 

این لوله ها در ابعاد و قطر های مختلف به بازار عرضه شده است. لطفا در هنگام انتخاب به سایز مدنظر دقت نمایید. 

مشخصات کلی
استریل بودنهست
رنگشفاف
موارد مصرفبرای ایجاد جریان مستقیم هوا و یا اکسیژن به نای و ریه قابل استفاده در شرایط اورژانسی قابل استفاده در اتاق عمل برای تزریق گاز های بیهوشی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات