دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

ماسک اکسیژن رزرو بگ دار بهار طب

ماسک اکسیژن رزرو بگ دار بهار طب
ناموجود
ماسک اکسیژن رزرو بگ دار بهار طب
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: BHT-RM

ماسک رزرو و لوله رابط اکسیژن با کیسه (ماسک بگ دار) بهار طب

ماسک و لوله رابط اکسیژن با کیسه ساخته شده از مواد مدیکال گرید و از نوع پلی ونیل ونیل کلراید می باشد. این ماسک برای اکسیژن تراپی با چگالی بالا می باشد. این ماسک بنام ماسک اکسیژن بگ دار نیز شناخته می شود. ماسک اکسیژن بهارطب در شرایط استاندارد و بهداشتی تولید و به صورت بهداشتی بسته بندی می شود. در دو سمت ماسک گیره های کشی برای ثابت نگه داشتن ماسک وجود دارد. لوله و شلنگ ماسک دارای دو سر مادگی قابل اتصال به ماسک و سر دیگر به منبع اکسیژن می باشد. بر روی بینی آن گیره ای فلزی برای تنظیم ماسک و ثابت نگه داشتن آن بر روی صورت وجود دارند. این محصول از مواد با کیفیت ساخته شده و بدون بو می باشد. طول لوله رابط آن ۲۰۰ سانتی متر می باشد.

بسته بندی آن مشمایی می باشد.

انواع ماسک اکسیژن:

  • ماسک ساده: این نوع ماسک برای انتقال و رساندن اکسیژن با حجم کم تا متوسط کاربرد دارد. معمولا در تنظیم حجم خروجی برای استفاده از آن اکسیژن بین ۴ الی ۵ لیتر در دقیقه توصیه شده است. اگر کمتر از این میزان باشد مخلوط هوای بازدمی و دمی با میزان اکسیژن انتقالی ظرفیت اکسیژن را کاهش می دهد.
  • ماسک کیسه دار: این نوع ماسک برای جلوگیری از قاطی شدن هوای بازدمی و کاهش غلظت اکسیژن ورودی دارای کیسه ذخیره یک طرفه اکسیژن می باشد تا از ورود هوای بازدمی و قاطی شدنش جلوگیری شود. برای افرادی که نیاز به اکسیژن با چگالی و حجم بالایی دارند ماسک کیسه دار توصیه می شود.
مشخصات کلی
استریل بودننیست
کشور سازندهایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات