منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

NN

برند: NN
قیچی اپی Epi Scissor ساخت پاکستان مدلقیچی اپی کاربردهای متفاوتی از باز کردن پانسمان تا برش های اپی زیاتومی در حین زایمان برای برش پرینه دارد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد. با توجه به شکل این قیچی که دارای تیغه های خمیده ای است که برای برش بدون خطر بسیار مناسب است. بجز بریدن پرینه و استفاده ا..
205,000 تومان
قیمت بدون مالیات:205,000 تومان
برند: NN
قیچی اپی Epi Scissor ساخت پاکستان مدلقیچی اپی کاربردهای متفاوتی از باز کردن پانسمان تا برش های اپی زیاتومی در حین زایمان برای برش پرینه دارد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد. با توجه به شکل این قیچی که دارای تیغه های خمیده ای است که برای برش بدون خطر بسیار مناسب است. بجز بریدن پرینه و استفاده ا..
205,000 تومان
قیمت بدون مالیات:205,000 تومان
برند: NN
سوزن تزریق چربی ۲۵ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
برند: NN
ست کامل نانوفت دارای سه فیلتر و سه رابط سرنگنانوفت با کاهش غلظت چربی باعث فراهم کردن ترکیبی جهت تزریق در بافت هایی می شود که نیاز به ظرافت دارد و معمولا نیاز به حجم دادن ندارند. مانند چین و چروک، پلک و غیره. در این روش کار پایانی بسیار طبیعی تر و بهتر می باشد. هزینه های جراحی کاهش یافته ونتیجه پ..
1,560,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,560,000 تومان
برند: NN
جا سرنگی استیل ۶ پایهاستند یا پایه سرنگ برای نگه داشتن سرنگ پر به منظور تسهیل و سرعت بخشیدن در پروسیجر های پزشکی می باشد. علاوه و سرعت بخشی سرم ها در این حالت به صورت استریل باقی می مانند. این استند ها معمولا در زمان تزریق چربی و یا بعد از انجام آن بسیار کاربردی هستند. پایه سرم عرضه شده با قابلی..
790,000 تومان
قیمت بدون مالیات:790,000 تومان
برند: NN
جا سرنگی استیل ۵ پایهاستند یا پایه سرنگ برای نگه داشتن سرنگ پر به منظور تسهیل و سرعت بخشیدن در پروسیجر های پزشکی می باشد. علاوه و سرعت بخشی سرم ها در این حالت به صورت استریل باقی می مانند. این استند ها معمولا در زمان تزریق چربی و یا بعد از انجام آن بسیار کاربردی هستند. پایه سرم عرضه شده با قابلی..
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:890,000 تومان
برند: NN
سوزن تزریق چربی ۲۰ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
برند: NN
سر ساکشن جراحی یا  سرساکشن دندانپزشکی استیلسر ساکشن فلزی دندانپزشکی از نوع استیل زنگ نزن با مقاوت و طول عمر بالا تولید شده است. ساخت کشور پاکستان می باشد. سرساکشن فرایزر می تواند دارای سری مستقیم و یا انحنا دار، کوتاه و یا بلند باشد. این سر ساکشن ها بسته به اینکه در دست جراح یا دندانپزشک باشند ک..
192,000 تومان
قیمت بدون مالیات:192,000 تومان
برند: NN
اسپکولوم بینی کیلیان پیج داراسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کاربرد فراوان دارند. اس..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
برند: NN
لارنگسکوپ فایبر اپتیک با چهار تیغه طرح هاینلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان فایبر اپتیک  با چهار تیغه خم و فایبر اپتیک ساخت کشور پاکستان می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه ها دارای لامپ فایبر اپتیک مخصوص وبا کیفیت می باشد ک..
3,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,200,000 تومان
برند: NN
پنس تناکولوم Tenaculumپنس تناکولوم که به زبان انگلیسی هم نیز با همین نام شناخته شده است Tenaculum. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. پنس تناکولوم علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد. جنس آن از استی..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
برند: NN
هیسترومترهیسترومتر Hysterometer یا سوند رحمی Uterine Sound یکی از ابزارهای جراحی در بخش زنان می باشد. هیسترومتر مدرج و انعطاف پذیر می باشد که برای اندازه گیری طول و عمق رحم از آن استفاده می شود. برای جایگزاری IUD در رحم از آن استفاده می کنند. جنس هیسترومتر از استیل زنگ نزن می باشد که قابلیت استر..
455,000 تومان
قیمت بدون مالیات:455,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 466 (39 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات