منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

مراقبت از سالمند

پوشینه بزرگسال هلپر Helperبی اختیاری ادرار بی اختیاری ادرار همان دفع غیر ارادی ادرار گفته میشود ، فرد در این بی اختیاری ، فشار مثانه اش از فشار ناشی از تون عضله های صاف و مخطط مجرای ادراری بالاتر میشود. بی اختیاری ادرار یا از دست دادن کنترل مثانه یکی از شایع و گاها شرم سار کننده میباشد. بی اخت..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
اسپری اکسیژن بهاران Baharanاسپری اکسیژن بهاران با نام Baharan جزیی از ابزار کمک های امدادی می باشد. اسپری اکسیژن بهاران دارای اکسیژنی با خلوص ۹۹.۵ درصد می باشد. اسپری اکسیژن بهمراه ماسک قابل حمل آن بسیار سبک می باشد. شما در هر بار استفاده براحتی می توانید از ماسک سبک و قابل اتصال آن استفاده کنید..
52,000 تومان
قیمت بدون مالیات:52,000 تومان
همیار بهداشتی توانهمیار بهداشتی سالمندان یا صندلی آسان نشین برای ایجاد توان مضاعف در برخواستن و آرامش در شرایط نشستن. فرد سالمند برای کاهش فشار بر زانوها و همچنین درستی در قرار گیری صحیح لگن و پا در راستای بدن می بایست بر روی توالت فرنگی اجابت مزاج انجام دهد. اما به علت سخت بودن در برخواستن و نش..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکا توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکا
ناموجود
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایپکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
222,500 تومان
قیمت بدون مالیات:222,500 تومان
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکا توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکا
ناموجود
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایپکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
175,800 تومان
قیمت بدون مالیات:175,800 تومان
توالت دیواری ایپکا توالت دیواری ایپکا
ناموجود
توالت دیواری ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های مختلف به شکل ..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایبکا
ناموجود
توالت مبله تاشو گالوانیزه ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
214,000 تومان
قیمت بدون مالیات:214,000 تومان
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایبکا
ناموجود
توالت تاشو ساده گالوانیزه ایبکاانواع توالت ها و نحوه استفاده از آنها استفاده از توالت یا سرویش بهداشتی از جمله مهمترین بخش های زندگی هر فرد محسوب میشود. به طوریکه استفاده غیر اصولی و نادرست ممکن است منجر به آسیب های جسمی زیادی به افراد شود. نحوه طراحی و استفاده از سرویس بهداشتی در فرهنگ های ..
169,400 تومان
قیمت بدون مالیات:169,400 تومان
نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267
ناموجود
نوار تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267نوار تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این نوارها در بسته بندی های ۵۰ عددی می باشند. که به دستگاه زیکلاس مد  با هر کدی سازگار می باشد. فقط قبل از اتصال نوار تست قند به دستگاه کد ها را در تنظیمات چک کنید که یکی باشند. بعلت مسایل بهداشتی دست..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267
ناموجود
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267بدون نواردستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این دستگاه دقت بالایی در کوتاه ترین زمان ممکن دارد. این دستگاه در سرعت و دقت با برندهایی مانند اکیوچک رقابت می کند و بر اساس ادعای سازنده تا ۹۸٪ دقت واقعی ( بعضی از برندهای چینی دقت غ..
93,000 تومان
قیمت بدون مالیات:93,000 تومان
کرم آکوآسیلک رضا راد ۵۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Cream
پیش سفارش
کرم آکوآسیلک رضا راد ۵۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Creamکرم دست پرسنل درمان با فرمول پیشرفته و اختصاصی در بسته بندی ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتری. حداقل سفارش ۴۸ عدد - اسپری محلول ممکن است کمی با عکس محصول متفاوت باشداز آکوا سیلک کرم بعنوان کرم نرم کننده و مرطوب کننده با فرمولاسیون اختصاصی برای پرسنل درم..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
کرم آکوآسیلک رضا راد ۱۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Cream
پیش سفارش
کرم آکوآسیلک رضا راد ۱۰۰ میلی لیتری AQUA SILK Creamکرم دست پرسنل درمان با فرمول پیشرفته و اختصاصی در بسته بندی ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتری. حداقل سفارش ۵ عدداز آکوا سیلک کرم بعنوان کرم نرم کننده و مرطوب کننده با فرمولاسیون اختصاصی برای پرسنل درمان یاد می شود. با توجه به الزامات رعایت بهداشت دست در..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات