منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

هارتمن | HARTMANN

پانسمان هیدروکلین پلاس ۱۰×۱۰ سانتی متر هارتمن
تماس بگیرید
پانسمان هیدروکلین پلاس ۱۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HARTMANNپانسمان  HydroClean plus پانسمانی برای جذب ترشحات و تمیز کردن، دبرید کردن زخم ها کاربرد دارد. از ای پانسمان در زخم های مترشح و دیابتی کاربرد دارد. این پانسمان از پد جاذب بسیار نرم و منعطف تشکیل شده است. در مرکز این پد ماده ای بنام پلی اکریلات..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان هیدروکلین پلاس ۷.۵×۷.۵ سانتی متر هارتمن
تماس بگیرید
پانسمان هیدروکلین پلاس ۷.۵×۷.۵ سانتی متر هارتمن HARTMANNپانسمان  HydroClean plus پانسمانی برای جذب ترشحات و تمیز کردن، دبرید کردن زخم ها کاربرد دارد. از ای پانسمان در زخم های مترشح و دیابتی کاربرد دارد. این پانسمان از پد جاذب بسیار نرم و منعطف تشکیل شده است. در مرکز این پد ماده ای بنام پلی اکریل..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان هیدروکلین پلاس گرد حفره ای ۵ سانتی متر هارتمن
تماس بگیرید
پانسمان هیدروکلین پلاس حفره ای ۵ سانتی متر هارتمن HARTMANNپانسمان  HydroClean plus پانسمانی برای جذب ترشحات و تمیز کردن، دبرید کردن زخم ها کاربرد دارد. از ای پانسمان در زخم های مترشح و دیابتی کاربرد دارد. این پانسمان از پد جاذب بسیار نرم و منعطف تشکیل شده است. در مرکز این پد ماده ای بنام پلی اکر..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان هیدروکلین پلاس گرد حفره ای ۴ سانتی متر هارتمن
تماس بگیرید
پانسمان هیدروکلین پلاس حفره ای ۴ سانتی متر هارتمن HARTMANNپانسمان  HydroClean plus پانسمانی برای جذب ترشحات و تمیز کردن، دبرید کردن زخم ها کاربرد دارد. از ای پانسمان در زخم های مترشح و دیابتی کاربرد دارد. این پانسمان از پد جاذب بسیار نرم و منعطف تشکیل شده است. در مرکز این پد ماده ای بنام پلی اکر..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان هیدروتک شفاف کامفورت چسب دار هارتمن ۱۰×۶.۵ سانتی متر  HydroTac Transparent Comfort پانسمان هیدروتک شفاف کامفورت چسب دار هارتمن ۱۰×۶.۵ سانتی متر  HydroTac Transparent Comfort
تماس بگیرید
پانسمان هیدروتک شفاف کامفورت چسب دار هارتمن ۱۰×۶.۵ سانتی متر  HydroTac Transparent Comfortپانسمان فوم هیدروتک HydroTac Transparent Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. پانسمان شفاف چسب داری است که امکان بررسی روند بهبود ز..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار هارتمن HydroTac Transparent پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار هارتمن HydroTac Transparent
تماس بگیرید
پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار هارتمن HydroTac Transparentپانسمان فوم هیدروتک  HydroTac Transparent حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. پانسمان شفاف چسب داری است که امکان بررسی روند بهبود زخم را به شما نشان می دهد. این پانسمان با ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۵×۲۰ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۵×۲۰ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۵×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین حال..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۸×۱۸ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۸×۱۸ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۸×۱۸ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین حال..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۲.۵×۱۲.۵ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۲.۵×۱۲.۵ سانتی متر هارتمن  HydroTac Comfort
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک کامفورت ۱۲.۵×۱۲.۵ سانتی متر هارتمن HydroTac Comfortپانسمان فوم هیدروتک کامفورت HydroTac Comfort حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان شبیه هیدروتک می باشد با این تفاوت که یک لایه چسبنده و ضد آب بر روی پانسمان را می پوشاند. لایه چسبنده بسیار نازک و در عین..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک ۲۰×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTac پانسمان فوم هیدروتک ۲۰×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTac
تماس بگیرید
پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک ۲۰×۲۰ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک ۲۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HydroTac پانسمان فوم هیدروتک ۲۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HydroTac
تماس بگیرید
پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک ۲۰×۱۰ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
پانسمان فوم هیدروتک گرد ۶ سانتی متر هارتمن HydroTac پانسمان فوم هیدروتک گرد ۶ سانتی متر هارتمن HydroTac
تماس بگیرید
پانسمان فوم هیدروتک گرد ۶ سانتی متر هارتمن HydroTacپانسمان فوم هیدروتک HydroTac حاوی هیدروژل ساخت شرکت هارتمن HARTMANN می باشد. این پانسمان مناسب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط می باشد. این پانسمان یک لایه داخلی غیرچسبنده دارد که برای ثابت نگه داشتن آن نیاز به چسب یا پانسمان ثانویه دارید. این پانس..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 66 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات