منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

هلیج | HELLIGE

کاغذ نوار قلب ۲۱۰×۲۹۵ میلیمتری HELLIGE کاغذ نوار قلب ۲۱۰×۲۹۵ میلیمتری HELLIGE
تماس بگیرید
کاغذ کتابی مارکدار  نوار قلب ۲۱۰×۲۹۵ میلیمتری HELLIGE الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۱۳۰×۱۳۵ میلیمتری HELLIGE کاغذ نوار قلب ۱۳۰×۱۳۵ میلیمتری HELLIGE
تماس بگیرید
کاغذ کتابی شطرنجی مارکدار  نوار قلب ۱۳۰×۱۳۵ میلیمتری HELLIGE الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۱۰۰ میلیمتری HELLIGE کاغذ نوار قلب ۱۰۰ میلیمتری HELLIGE
تماس بگیرید
کاغذ کتابی مارکدار  نوار قلب ۱۰۰ میلیمتری HELLIGE الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می شود..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کاغذ نوار قلب ۵۰ میلیمتری HELLIGE کاغذ نوار قلب ۵۰ میلیمتری HELLIGE
تماس بگیرید
کاغذ کتابی مارکدار نوار قلب ۵۰ میلیمتری HELLIGE الکترو کاردیوگرام  Electrocardiogram یا نوار قلب نام کاغذی حساس به گرما می باشد که تغییرات الکتریکی قلب بر روی آن ثبت می شود. این تغییرات بر روی کاغذ شطرنجی که به خانه های مربع شکل استانداردی تقسیم بندی می شوند ثبت می شود. ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات