منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

واریتکس | VARITEKS

شرکت واریتکس جز یکی از معتبر ترین شرکت های تولید انواع گن ها میباشد. گن های واریتکس از مرغوب ترین مواد اولیه تولید میشود که در نهایت با کیفیت ترین جنس را برای مشتریان خود ارائه دهد. گن های واریتکس با فشار مناسب خود باعث کاهش نشت مایع میان بافتی میشود و همچنین با جذب مایع میان بافتی توسط عروق لنفاوی ورم هایی که بعد از عمل جراحی بوجود آماده را کاهش میدهد. این گن های واریتکس انواع مختلفی برای تمامی قسمت های بدن دارد و همچنین در انواع سایز هم برای آقایون و هم برای خانم ها میباشد. گن های واریتکس کاملا ضد حساسیت بوده و به هیچ عنوان پس از استفاده شل نمیشوند. شرکت اینترنتی مدی لایف ارضه کننده گن های واریتکس میباشد. رضایت مشریان آرزوِ قلبی ماست.♥

گن شکم بند 4 بانده مردانه واریتکس Variteks-238 گن شکم بند 4 بانده مردانه واریتکس Variteks-238
ناموجود
گن شکم بند 4 بانده مردانه واریتکس Variteks-238گن شکم بند چهار بانده مردانه به رنگ سفید ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای نوار های چسبی بوده که به راحتی بسته میشود و همچنین دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد.این گن دارای طراحی ارگونومیک می باش..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن بازو جلو قزن Variteks
ناموجود
گن بازو جلو قزن شرکت واریتکس Variteksگن های جراحی و حمایتی واریتکس ساخت کشور ترکیه دارای استاندارد های بین المللی می باشد. گن Variteks بعد از عمل های زیبایی پشت، بازو کاربرد دارد. گن بازو برای ساپورت کتف و بازوها و قرار گیری در راستای صحیح می باشد.  کیفیت دوخت و مواد مصرفی در ساخت این گن از کیفی..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن فول بادی زنانه آستین دار Variteks-224 گن فول بادی زنانه آستین دار Variteks-224
ناموجود
گن فول بادی زنانه آستین دار مشکی Variteks-224این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر، دست و بازو، شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دار..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن فول بادی مردانه Variteks-242 گن فول بادی مردانه Variteks-242
ناموجود
گن فول بادی مردانه مشکی Variteks-242این گن در مردان بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی می با..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن فول بادی زنانه بدون آستین Variteks-228 گن فول بادی زنانه بدون آستین Variteks-228
ناموجود
گن فول بادی زنانه بدون آستین مشکی Variteks-228این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن شکم و پهلو شورتی کاپ دار Variteks-227 گن شکم و پهلو شورتی کاپ دار Variteks-227
ناموجود
گن شکم و پهلو شورتی کاپ دار مشکی Variteks-227این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی می باشد. در قسمت..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن شکم و پهلو آستین دار شورتی جلو غزن Variteks-226 گن شکم و پهلو آستین دار شورتی جلو غزن Variteks-226
ناموجود
گن شکم و پهلو آستین دار شورتی جلو غزن رنگ مشکی Variteks-226این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، بازو و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی م..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن شکم و پهلو شورتی پشت بلند Variteks-225 گن شکم و پهلو شورتی پشت بلند Variteks-225
ناموجود
گن شکم و پهلو شورتی پشت بلند رنگ مشکی Variteks-225این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ مقاومی می باشد. در قسمت انتها..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن شکم و پهلو و سینه مردانه واریتکس Variteks-241 گن شکم و پهلو و سینه مردانه واریتکس Variteks-241
ناموجود
گن شکم و پهلو و سینه مردانه واریتکس Variteks-241گن شکم و پهلو و سینه  مردانه به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. در روی سرشانه ها برای تمرکز در تنظیم سایز و میزان فشار با قلاب و گیره محکم م..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن مشکی جلیقه ای مردانه واریتکس Variteks-240 گن مشکی جلیقه ای مردانه واریتکس Variteks-240
ناموجود
گن مشکی جلیقه ای مردانه واریتکس Variteks-240گن جلیقه ای مردانه به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. این گن دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط افراد متخصص طراحی و تایید شده است. در افرادی ک..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
گن سوتین دار بازو و پشت مشکی واریتکس Variteks-230 گن سوتین دار بازو و پشت مشکی واریتکس Variteks-230
ناموجود
گن بازو و پشت سوتین دار مشکی واریتکس Variteks-230گن بازو و پشت سوتین دار به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) و به رنگ مشکی می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. این گن دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط افراد متخصص طراحی و تا..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
سوتین طبی بدون کاپ مشکی واریتکس Variteks-231 سوتین طبی بدون کاپ مشکی واریتکس Variteks-231
ناموجود
سوتین طبی بدون کاپ واریتکس Variteks-231گن یا سوتین پوشاننده و حمایت کننده ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) و به رنگ مشکی می باشد. این گن در وسط خود دارای قلاب (غزن ) می باشد و شما می توانید با غزن های موجود سایز آن را تنظیم کنید. این سوتین دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات