منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ویرا تریتا مدرن | medivical

فیلتر آنتی باکتریال ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آور..
23,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,000 تومان
مخزن جمع آوری 3 لیتری ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آ..
327,000 تومان
قیمت بدون مالیات:300,000 تومان
مخزن جمع آوری 5 لیتری ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آ..
381,500 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
کیسه یکبار مصرف C3دستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یمکند..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
کیسه یکبار مصرف C5دستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یمکند..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
دستگاه ساکشن حرفه ای و پرتابل Vira F60 – ویرا F60دستگاه ساکشن پرتابل ویرا F60 برای ساکشن جراحی های کوچک در مطب، عمل های لیپوساکشن، کلینیک، بیمارستان در بخش های مختلف و آمبولانس قابل استفاده می باشد. ساکشن ویرا با طراحی هوشمندانه و ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام م..
25,070,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,000,000 تومان
درب مخزن جمع آوری ساکشن
ناموجود
درب مخزن جمع آوری ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری ..
313,500 تومان
قیمت بدون مالیات:313,500 تومان
چرخ های اختصاصی ساکشن
ناموجود
چرخ های اختصاصی ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یم..
113,000 تومان
قیمت بدون مالیات:113,000 تومان
شیلنگ سیلیکونی ساکشن
ناموجود
شیلنگ سیلیکونی ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یمک..
113,000 تومان
قیمت بدون مالیات:113,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات