منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

چویس مد | ChoiceMMed

پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد C 63 ChoiceMMedپالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed در جهت اندازه گیری میزان غلظت اکسیژن اشباح خونی و تعداد ضربان قلب و صحت آن می باشد. این مدل از پالس اکسی متری دارای کیفیت بسیار بالا و میزان خطا ناچیز و کمتری نسبت به برندهای بازار می باشد که از این لحاظ..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد مدل C2پالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان می باشد. برند چویس مد نامی آشنا در دستگاه های پالس اکسیمتری ثابت بیمارستانی و پرتابل ( قابل حمل ) دارد. پالس اکسیمتری برای  تعیین میزان اکسیژن اشباح خون و میزان ضربان قلب هر فرد می با..
922,000 تومان
قیمت بدون مالیات:922,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مدل C21 پالس اکسی متر انگشتی  چویس مدل C21
ناموجود
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد C 21 ChoiceMMedپالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed در جهت اندازه گیری میزان غلظت اکسیژن اشباح خونی و تعداد ضربان قلب و صحت آن می باشد. این مدل از پالس اکسی متری دارای کیفیت بسیار بالا و میزان خطا ناچیز و کمتری نسبت به برندهای بازار می باشد که از این لحاظ د..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
پالس اکسی متر چویس مد CN356 پالس اکسی متر چویس مد CN356
ناموجود
پالس اکسی متر چویس مد CN356پالس اکسی متر وسیله ای برای سنجش مقدار اکسیژن درون سرخرگ میباشد. پالس اکسیمتری یک روش غیر تهاجمی برای اندازه گیری میزان مولکول های هموگلوبینی آمیخته شده با خون میباشد که این مقدار را با درصد نشان میدهد. مقدار درصد نرمال اکسیژن بین افراد 95 تا 97% میباشد، زمانی که مقد..
700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMed پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMed
ناموجود
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMedپالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان می باشد. برند چویس مد نامی آشنا در دستگاه های پالس اکسیمتری ثابت بیمارستانی و پرتابل ( قابل حمل ) دارد. پالس اکسیمتری برای  تعیین میزان اکسیژن اشباح خون و میزان ضربان قلب هر فرد م..
720,000 تومان
قیمت بدون مالیات:720,000 تومان
پالس اکسی متر چند کاره چویس مد مدل دولوکس پالس اکسی متر چند کاره چویس مد مدل دولوکس
ناموجود
پالس اکسی متر چند کاره چویس مد مدل دولوکس Deluxeپالس اکسی متر چویس مد با نام ChoiceMMed مدل دولوکس به همراه گام شمار یا Pedometer برای اندازه گیری میزان غلظت اکسیژن اشباح خونی و تعداد ضربان قلب و همچنین میزان کالری مصرفی و گام شمار می باشد. این محصول ساخت کشور چین و تحت لیسانس آلمان می باشد و ای..
1,825,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,825,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد
ناموجود
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMedپالس اکسی متر دکتر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed ساخت کشور آلمان برای اندازه گیری میزان غلظت اکسیژن اشباح خونی و تعداد ضربان قلب و صحت آن می باشد. این مدل از پالس اکسی متری دارای کیفیت بسیار بالا و میزان خطا ناچیز و کمتری نسبت به برندهای بازار می باشد که..
760,000 تومان
قیمت بدون مالیات:760,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات