منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

یحیی | YAHYA

برند: یحیی | YAHYA
ماسک استقلال پنج لایه استریل یحییماسک ۵ لایه استقلال یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواهند بود. ما..
40,000 تومان
قیمت بدون مالیات:40,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی سفیدماسک 3D سه بعدی چهار لایه عرضه شده در بسته بندی سه تایی از برند یحیی می باشد. این ماسک به صورت تری دی و دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگا..
15,900 تومان
قیمت بدون مالیات:15,900 تومان
ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی مشکی ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی مشکی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی مشکیماسک 3D سه بعدی چهار لایه عرضه شده در بسته بندی سه تایی از برند یحیی می باشد. این ماسک به صورت تری دی و دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگا..
17,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,000 تومان
ماسک پنج لایه استریل یحیی مشکی ماسک پنج لایه استریل یحیی مشکی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک ۵ لایه مشکی یحیی در سه سایز برای بانوان، آقایان و کودکاندر هنگام اقدام به سفارش به آیتم مناسب برای خانم ها یا آقایان توجه کنیدماسک ۵ لایه یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال..
26,500 تومان
قیمت بدون مالیات:26,500 تومان
ماسک استریل سه لایه مشکی یحیی بسته ۵ عددی ماسک استریل سه لایه مشکی یحیی بسته ۵ عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه لایه سیاه یحیی بسته ۵ بندی عددیماسک اقتصادی عرضه شده در بسته بندی ۵ عددی و از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۳ لایه محافظ می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگاه های اتوکلاو استریل و با دستگاه های کاملا مکانیزه بسته بندی شده است. ماسک های سه لا..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
ماسک چهار لایه کربن فعال یحیی بسته تک عددی ماسک چهار لایه کربن فعال یحیی بسته تک عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک چهار لایه کربن فعال یحیی بسته تک عددیماسک چهار لایه کربن دار عرضه شده در بسته بندی تکی از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگاه های اتوکلاو استریل و با دس..
6,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,000 تومان
ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته ۵ عددی ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته ۵ عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استریل چهار لایه پرسپولیس بسته پنج عددی YAHYAماسک ۴ لایه یحیی با لوگوی پرسپولیس قهرمان عرضه شده بصورت بسته بندی تکی و استریل می باشد. این ماسک ۴ لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوا..
45,000 تومان
قیمت بدون مالیات:45,000 تومان
ماسک پرسپولیس ۵ لایه ماسک پرسپولیس ۵ لایه
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک پرسپولیس ۵ لایه یحییماسک پنج لایه پرسپولیس قهرمان بصورت پنح لایه می باشد.این ماسک دارای لایه های اس ام اس (اسپان باند + ملت بلون) و نانو می باشد. رویه آن از پارچه مشکی بسیار مقاوم و طرح دار تشکیل شده، این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواهند بود. ماسک یحی..
39,000 تومان
قیمت بدون مالیات:39,000 تومان
ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته تکی ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته تکی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استریل چهار لایه پرسپولیس بسته تک عددی YAHYAماسک ۴ لایه یحیی با لوگوی پرسپولیس قهرمان عرضه شده بصورت بسته بندی تکی و استریل می باشد. این ماسک ۴ لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوام..
8,900 تومان
قیمت بدون مالیات:8,900 تومان
ماسک پنج لایه کربن اکتیو طرح دار یحیی ماسک پنج لایه کربن اکتیو طرح دار یحیی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک طرح دار پنج لایه کربن اکتیو YAHYAماسک ۵ لایه یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. این ماسک طرح دار و دارای لایه های پارچه ای بدون بافت مخصوص (۲ لایه)، ملت بلون (۲ لایه)و همچنین لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواه..
25,500 تومان
قیمت بدون مالیات:25,500 تومان
ماسک استریل سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددی ماسک استریل سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددیماسک اقتصادی عرضه شده در بسته بندی ۵ عددی و از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۳ لایه محافظ  و از جنس الیاف نانو می باشد. این ماسک سه لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی م..
19,000 تومان
قیمت بدون مالیات:19,000 تومان
فیلتر رزرو ۵ لایه ماسک N95 پنج عددی یحیی فیلتر رزرو ۵ لایه ماسک N95 پنج عددی یحیی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
فیلتر رزرو ۵ لایه ماسک N95 چهار عددی یحییفیلتر پنج لایه یحیی با فیلتراسیون بالا  می باشد. این محصول در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استریل عرضه می شوند. این فیلتر پنج لایه دارای لایه های محافظ اسپان باند (۲ لایه)، ملت بلون (۲ لایه) و همچنین لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نان..
26,500 تومان
قیمت بدون مالیات:26,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات