منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

تجهیزات حرفه ای

تجهیزات حرفه ای و مراکز درمانی


تجهیزات پزشکی میتوانند در بخش ها و دسته های متعددی توسط افراد متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این دسته ها شامل ابزارآلات حرفه ای است که در بیمارستان ها و در بخش های تخصصی مورد استفاده پرستاران، پزشکان و به طور کلی پرسنل درمان قرار میگیرند. در این میان گروهی از پرسنل درمان که همان پزشکان و پرستاران را شامل میشود به طور تخصصی در مطب ها، درمانگاهها و به طور کلی در مراکز درمانی شخصی و غیر شخصی از تجهیزات و ابزار آلات تخصصی پزشکی استفاده می نمایند. به طور معمول استفاده و بهره برداری از این تجهیزات نیازمند تخصص حرفه ای در این زمینه می باشد و برای استفاده عموم مردم متناسب نیست. به همین دلیل بازار هدف در این محصولات متخصصان و کادر درمانی می باشند. 


مراکز درمانی که نیازمند تجهیزات پزشکی حرفه ای می باشند عبارتند از: 


 • مراکز بهداشت

 • درمانگاه ها یا کلینیک های عمومی و تخصصی

 • پلی کلینیک ها

 • پاراکلینیک ها مانند داروخانه ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، فیزیوتراپی ها

 • بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی

 • تیمارستان ها

 • مراکز نگهداری از سالمندان

هر کدام از این مراکز متشکل از بخش ها و فضاهای تخصصی و یا غیر تخصصی می باشند که نیازمند تجهیزات پزشکی مربوطه هستند. از انواع بخش های مربوطه عبارتند از: 


 • بخش مراقبت های ویژه شامل آی سی یو (ICU)، سی سی یو (CCU)، ان آی سی یو (NICU)، مراقبت های ویژه

 • بخش های کلینیک های مانند عفونی، اطفال، زنان، مغز و اعصاب و غیره

 • بخش های  بستری شامل بخش زنان، مردان، کودکان، سالمندان و غیره 

 • بخش های آزمایشگاهی

 • بخش های رادیولوژی

 • دیالیز

 • و غیره

تجهیزات پزشکی بیمارستانی شامل ابزار آلات پیشرفته و مدرنی است که همراه با گذر زمان و پیشرفت تحولی عظیم در روند پیشگیری و درمان داشته است. با توجه به اهمیت تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستانی و هزینه های مرتبط بر آن لزوم توجه به این ابزارآلات بیش از پیش در عصر کنونی به چشم می آید٬ چرا که به روز بودن و سرعت عمل مناسب همیشه باعث تمایز گروهای درمان٬ علی الخصوص تیم حرفه ای بیمارستانی می باشد. در هر کلینیک یا مرکز درمانی نیاز به ابزار آلات پزشکی منطبق بر درجه بیمارستان و سطح کیفی بیمارستان و پرسنل شاغل در آنجاست. مورد مهم دیگر در انتخاب تجهیزات بیمارستانی و کلینیکی ایجاد تعادل بین کیفیت و قیمت محصولات است و بسته به نوع محصولات و یا خدمات می تواند تعادلی متفاوت داشته باشد. ما در تیم مدی لایف تمام تلاش خود را در هماهنگی بیش از پیش در ارایه خدمات و مشاوره برای دستیابی بهتر به این کالا و خدمات را فراهم کرده ایم.


پنس آدسونپنس آدسون که به زبان انگلیسی هم نیز با همین نام شناخته شده است (Adson Pinzette) . این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. پنس آدسون علاوه بر اتاق عمل دراکثر بخش های بیمارستان و درمانگاه نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد با ای..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
قیچی اپی Epi Scissor ساخت پاکستان مدلقیچی اپی کاربردهای متفاوتی از باز کردن پانسمان تا برش های اپی زیاتومی در حین زایمان برای برش پرینه دارد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد. با توجه به شکل این قیچی که دارای تیغه های خمیده ای است که برای برش بدون خطر بسیار مناسب است. بجز بریدن پرینه و استفاده ا..
205,000 تومان
قیمت بدون مالیات:205,000 تومان
قیچی اپی Epi Scissor ساخت پاکستان مدلقیچی اپی کاربردهای متفاوتی از باز کردن پانسمان تا برش های اپی زیاتومی در حین زایمان برای برش پرینه دارد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد. با توجه به شکل این قیچی که دارای تیغه های خمیده ای است که برای برش بدون خطر بسیار مناسب است. بجز بریدن پرینه و استفاده ا..
205,000 تومان
قیمت بدون مالیات:205,000 تومان
پتو صندلی شو حمل بیمار یا کری شیت چیر (Carry Sheet Chair)پتو صندلی شو بیمار، پارچه ای و سبک برای حمل بیمار که به آن پتوی نشسته حمل بیمار نیز می گویند وسیله ای قابل اعتماد برای جابجایی بیمار در محیط منزل و یا در سفر می باشد. در جاهایی که امکان استفاده از ویلچر محیا نمی باشد از این صندلی حمل بیمار..
415,000 تومان
قیمت بدون مالیات:415,000 تومان
پتو و برانکارد حمل بیمار (Carry Sheet)برانکارد پارچه ای و سبک برای حمل بیمار که به آن پتوی حمل بیمار نیز می گویند وسیله ای قابل اعتماد برای جابجایی بیمار در محیط منزل و یا در سفر می باشد. جنس پارچه آن اسپان‌ لِس می باشد که حالت کشسانی کمی دارد که باعث نرمی این پارچه می باشد. این پارچه به دلیل دو..
675,000 تومان
قیمت بدون مالیات:675,000 تومان
تخته سی پی آرتخته CPR نام وسیله ای است که در پشت و بین دو کتف بیمار در حین سی پی آر قرار میگیرد تا فشار وارده بر قفسه سینه بیمار (Chest compression) در حین ماساژ قلبی با کیفیت و قدرت حداکثری انجام شود. این تخته بسیار سبک و مقاوم هستند.ساخته شده از پلیمر مقاوم سبک یک سال ضمانتتخ..
1,750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750,000 تومان
کیف لوازم احیاء خالی – با لوازم همراهکیف احیاء پزشکی برای دسترسی سریع و حمل آسان تجهیزات امداد و نجات حیاتی می باشد. این کیف از جنس آلومینیوم و سبک می باشد. در کناره های آن ضربه گیر وجود دارد تا در جابجایی های داخل آمبولانس، ماشین امداد، بخش اورژانس و … سبب آسیب دیدگی نشود. دستگیره بسیار محکم آن..
8,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000 تومان
کیف لوازم احیاء خالی – بدون لوازم همراهکیف احیاء پزشکی برای دسترسی سریع و حمل آسان تجهیزات امداد و نجات حیاتی می باشد. این کیف از جنس آلومینیوم و سبک می باشد. در کناره های آن ضربه گیر وجود دارد تا در جابجایی های داخل آمبولانس، ماشین امداد، بخش اورژانس و … سبب آسیب دیدگی نشود. دستگیره بسیار محکم ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
تابوره بیمارستانی پشتی دار 
 مدل IST00تابوره یا صندلی راحتی در بخش های درمان مانند آزامایشگاه ها و یا کانتر های انتظارو یا حرفه ای کاربرد دارد. طیف استفاده از تابوره ها با توجه به راحتی و شکل خاص آن  زیاد می باشد. رنگ بندی آن متنوع می باشد و در صورت داشتن سفارش رنگ متفاوت با شماره های مدی لایف ت..
995,000 تومان
قیمت بدون مالیات:995,000 تومان
سر ساکشن جراحی یا  سرساکشن دندانپزشکی استیلسر ساکشن فلزی دندانپزشکی از نوع استیل زنگ نزن با مقاوت و طول عمر بالا تولید شده است. ساخت کشور پاکستان می باشد. سرساکشن فرایزر می تواند دارای سری مستقیم و یا انحنا دار، کوتاه و یا بلند باشد. این سر ساکشن ها بسته به اینکه در دست جراح یا دندانپزشک باشند ک..
192,000 تومان
قیمت بدون مالیات:192,000 تومان
اسپکولوم بینی کیلیان پیج داراسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کاربرد فراوان دارند. اس..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
لارنگسکوپ فایبر اپتیک با چهار تیغه طرح هاینلارنگسکوپ Laryngoscope بزرگسالان فایبر اپتیک  با چهار تیغه خم و فایبر اپتیک ساخت کشور پاکستان می باشد. کیفیت و دوام مناسب دارد. این لارنگسکوپ دارای طراحی مناسب برای کاهش خطا در لوله گذاری می باشد. تیغه ها دارای لامپ فایبر اپتیک مخصوص وبا کیفیت می باشد ک..
3,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,200,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 436 (37 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات