منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ساپورت تنه

فتق بند دوطرفه طب و صنعتعکس محصول بعلت تغییرات در محصول در گذر زمان ممکن است با محصول ارسالی کمی متفاوت باشدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن ..
228,000 تومان
قیمت بدون مالیات:228,000 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت چپعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خا..
204,000 تومان
قیمت بدون مالیات:204,000 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت راستعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود ..
204,000 تومان
قیمت بدون مالیات:204,000 تومان
کمربند قرقره ای دو طرفه طب و صنعتستون فقرات و لومبوساکرال (کمر و لگن)ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی..
360,000 تومان
قیمت بدون مالیات:360,000 تومان
گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ایکلیه یکی از قسمت های بسیار مهم بدن انسان است که اختلال در عملکرد آن تاثیر بسزایی در سایر اندام های بدن انسان خواهد داشت. وظیفه کلیه به چند قسمت تقسیم میشود از جمله آنها عبارتند از: دفع مواد زائد، تنظیم تعادل آب و الکترولیت ها، تنظیم فشار شریانی، تنظیم تعادل اسید..
156,000 تومان
قیمت بدون مالیات:156,000 تومان
فتق بند دو طرفه تک سایز سما طب پاکانفتق بند برای نگهداری فتق در ناحیه اینگوینال می باشند که به آن فتق مغبنی نیز می گویند. این نوع بیماری بیشتر در مردان شایع می باشد که در حدود ۹۴ درصد کل فتق ها را به خود اختصاص می دهند.  فتق بند سما طب پاکان با بهره گیری از نمونه های مطرح بازار جهانی و با قیمت م..
188,000 تومان
قیمت بدون مالیات:188,000 تومان
ناف بند اطفال طب و صنعت  فتق نافبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن فتق گفته میشود. به همین دلیل فتق میتواند در قسمت های مختلف بدن مانند کشاله ران، ناحی..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
فتق بند تک سایز طب و صنعت  فتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن فتق گفته میشود. به همین دلیل فتق میتواند در قسمت های مختلف بدن مانند کشاله ران، ناحیه ..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
بانداژ ترقوه طب و صنعت ترقوهترقوه یکی از مهم ترین استخوان های قسمت فوقانی بدن انسان است. این استخوان همراه با استخوان جناغ، کتف و بازو با هم کمربند سینه ای یا شانه ای را تشکیل میدهد. این استخوان در واقع در قسمت شانه قرار دارد و وظیفه اصلی آن ارتباط بین اندام فوقانی  با تنه اصلی بدن است. این ..
252,000 تومان
قیمت بدون مالیات:252,000 تومان
نگهدارنده قفسه سینه طب و صنعت جراحی قلب بازجراحی قلب یکی از حساس ترین و مهم ترین جراحی هایی است که در بدن انسان صورت میگیرد. جراحی قلب باز در واقع نوعی عمل است که در آن قفسه سینه به منظور دسترسی به قلب و اطراف آن باز میشود و فرد بیمار مورد مداوا قرار میگیرد. این عمل میتواند به دلایل مختلف صو..
324,000 تومان
قیمت بدون مالیات:324,000 تومان
کتف بند و قوزبند طب و صنعت گوژپشت یا خمیدگی پشت یکی از قسمت های بسیار مهم بدن ستون فقرات است. وظیفه اصلی ستون فقرات حفظ تعادل و کمک به انجام حرکات مختلف در بدن است. ستون فقرات به طور طبیعی داخل انحنایی است اما زمانی که این انحنا به بیشتر از حالت معمول برسد به آن کیفوز یا گوژپشتی یا خمیدگی پش..
324,000 تومان
قیمت بدون مالیات:324,000 تومان
قوزبند کشی همراه با کمربند طب و صنعت گوژپشت یا خمیدگی پشت یکی از قسمت های بسیار مهم بدن ستون فقرات است. وظیفه اصلی ستون فقرات حفظ تعادل و کمک به انجام حرکات مختلف در بدن است. ستون فقرات به طور طبیعی داخل انحنایی است اما زمانی که این انحنا به بیشتر از حالت معمول برسد به آن کیفوز یا گوژپشتی یا..
348,000 تومان
قیمت بدون مالیات:348,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات