منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ساپورت دست

مچ بند کشی ژاکارد طب و صنعت تک سایزمچ بند طبی – کشی از جنس ژاکارد شرکت طب و صنعت برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت روزانه و ورزش می باشد. این مچ بند می تواند دز برابر سرما و یا گرما از مچ دست حفاظت کرده و علاوه بر کاهش التهاب، پیشگیری از بروز حادثه نیز باشد. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به ..
96,000 تومان
قیمت بدون مالیات:96,000 تومان
مچ بند انگشت دار کبریتی طب و صنعت تک سایزمچ دست شامل ۸ استخوان که در دو ردیف ۴ تایی قرار دارند تشکیل شده است. این ۸ استخوان از بالا به کف دست و از پایین به استخوان ساعد و اطراف آن وصل میشوند. رباطها عامل اصلی ارتباط بین مچ و اعضای دیگر کف دست، ساعد ها و غیره هستند. عوامل متفاوتی میتواند سبب ایجا..
132,000 تومان
قیمت بدون مالیات:132,000 تومان
ارتوز شست نئوپرن ضد حساسیت تک سایز برای هر دو دستارتوز شست نئوپرن تک سایز و ضد حساسیت قابل استفاده در دو دست طب و صنعت به عنوان یک وسیله مهار کننده به دور اندام های شست و کف دست مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با توجه به سایز دست افراد قابل انعطاف و تغییر می باشد. این محصول با ایجاد کنترل و ..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
ملت فینگر اسپلینت طب و صنعتدر بسته بندی این محصول یک عدد ملت فینگر با ابعاد انتخابی شما به اضافه ۲ عدد روکش نخی انگشت موجود میباشد.ملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف نگه..
42,000 تومان
قیمت بدون مالیات:42,000 تومان
ملت فینگر اسپلینت طب و صنعتدر بسته بندی این محصول همه سایز ها یعنی ۱ تا ۱۲ به تعداد ۱ عدد به اضافه ۲۴ عدد رو کش نخی انگشت موجود میباشد.ملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف..
240,000 تومان
قیمت بدون مالیات:240,000 تومان
سیلندر فشاری دست طب و صنعت ادم لنفاوی یا ورم دردناک غدد لنفاوی در واقع تجمع بیش از حد و غیر طبیعی مایع لنف در قسمتی از بدن میباشد. این مشکل به طور معمول در زنانی که سینه خود را عمل کرده اند رخ میدهد به طوریکه بازو و دستی که در نزدیکی سینه عمل کرده قرار دارد، دچار تورم میشود. به عملی که سینه زنان..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
ارتز شست اوپلون سما طب پاکان تک سایز قابل استفاده برای هر دو دستارتوز شست اوپلون ضد حساسیت قابل استفاده در دو دست سما طب پاکان به عنوان یک وسیله مهار کننده به دور اندام های شست و کف دست مورد استفاده قرار میگیرد. بصورت تک سایز قابل عرضه می باشد و می توان از طریق بند میزان سایز آن را تنظیم نمود. ا..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
مچ بند کف بند آتل دار اوپلون سما طب پاکان تک سایز (قابل تنظیم)مچ بند کف بند همانطور که از اسمش پیداست برای حفاظت از مچ دست و همچنین کف دست می باشد. آتل موجود در آن باعث ثابت نگه داشتن آن شده و از تحرک مچ تا انگشتان دست جلوگیری می کند. این امر علاوه بر جنس مقاوم اوپلون باعث پایداری دست و مقاومت آ..
257,000 تومان
قیمت بدون مالیات:257,000 تومان
مچ بند شستی اوپلون سما از شرکت طب پاکانمچ بند شستی شرکت سما طب پاکان برای حمایت مچ و همچنین شست به صورت همزمان می باشد. که در فعالیتهای روزمره و همچنین فشارهای ناشی از تحرک از دست و مچ حمایت می کند. این مچ بند برای هر دو دست و تک سایز می باشد.مچ دست و کف دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به هم..
113,000 تومان
قیمت بدون مالیات:113,000 تومان
مچ بند کف بند کامپیوتری سما طب پاکان تک سایزمچ بند و کف دست بند کامپیوتری شرکت سما طب پاکان از محصولات حمایت کننده کف دست و مچ در شرایط ایجاد فشار یا به جهت حمایت و جلوگیری از آسیب دیدگی ها می باشد. این محصول تک سایز و مناسب برای هر دو دست می باشد.مچ دست و ساعد 2 و کف دست از 8 استخوان تشکی..
102,000 تومان
قیمت بدون مالیات:102,000 تومان
 مچ بند کشی حلقه ای سما طب پاکانمچ بند حلقه ای سما طب پاکان برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت های روزانه و ورزش می باشد. این مچ بند در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می شود. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به همراه تاندون ها به حرکت مچ و دست کمک میکنند. حالا هرگونه آسیب کوچکی که به استخوان ها و یا ت..
72,000 تومان
قیمت بدون مالیات:72,000 تومان
 مچ بند کشی کامپیوتری سماطب پاکانمچ بند کشی کامپیوتری سماطب از مچ دست تا روی ساق دست شما را می پوشاند. این مچ بند با حمایت از مچ دست در فعالیتهای روزانه و همچنین ورزش با حمایت از دست و مچ شما از بروز حوادث و کشش های ناگهانی دست شما را محافظت می کند.مچ دست گاهی با کار کردن زیاد ، ورزش ، بلن..
70,000 تومان
قیمت بدون مالیات:70,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات