منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ساپورت پا

قوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی سما طب پاکان تک سایزقوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی برای محافظت از مچ پا و تاندون آشیل و کنترل حرکت ناحیه مچ برای بهبود و یا جلوگیری از آسیب های احتمالی تولید شده است. برای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ ..
107,000 تومان
قیمت بدون مالیات:107,000 تومان
زانوبند چهار فنره نئوپرن سما طب پاکانمفصل زانو یکی از بزرگترین مفصل بدن میباشد و همچنین ممکن است با افزایش سن،کار های روزمره، یا حتی ورزش و آسیب دیدگی های کوچیک سبب درد یا آسیب دیدگی در ناحیه زانو شود که باید مورد حمایت و گرما قرار بگیرد تا بهبود یابد. زانو بند چهار فنره نئوپرن تشکیل شده از دو ..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
قوزک بند آتل دار اوپلون سما طب پاکان تک سایزبرای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ پا شویم. گاهی بهترین کار برای درمان این آسیب دیدگی ها بستن برای ثابت ماندن و گرم نگه داشتن قسمت آسیب دیده میباشد. سما طب پاکان با محصول قوزک بند آتل دار خود ..
357,000 تومان
قیمت بدون مالیات:357,000 تومان
قوزک بند اوپلون همراه با کش لیگمانی سما طب پاکان تک سایزقوزک بند اوپلون همراه با کش لیگمانی برای محافظت از مچ پا و تاندون آشیل و کنترل حرکت ناحیه مچ برای بهبود و یا جلوگیری از آسیب های احتمالی تولید شده است. برای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا..
241,000 تومان
قیمت بدون مالیات:241,000 تومان
محافظ ژله ای پاشنه پا سما طب پاکان تک سایزمحافظ ژله ای پاشنه پا ساخت شرکت سما طب پاکان مناسب برای افراد دارای ترک پا و میخچه می باشد. باید توجه نمود که محصولات ژله ای را حتما با وازلین چرب نمایید و یا برای کاهش چسبندگی آن از پودر بچه استفاده نمایید. پس از پوشیدن محافظ ژله ای  حتما روی آن جوراب ..
127,000 تومان
قیمت بدون مالیات:127,000 تومان
محافظ انگشت ژله ای سما طب پاکانمحافظ ژله ای انگشت سما طب پاک محافظ ژله ای انگشت پا مناسب برای افراد دارای میخچه یا زخم روی انگشت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تک سایز می باشد. قبل از مصرف محصولات ژله ای را حتما با وازلین چرب نمایید و یا برای کاهش چسبندگی آن از پودر بچه استفاده نمایید. پس ..
78,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
محافظ هالگوس والگوس ژله ای دو انگشتی سما طب پاکانمحافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاک برای جلوگیری از پیشرفت بیماری، درمان بیماری در صورت استفاده در فازهای اولیه بیماری، کاهش درد استخوان بیرون زده به خاطر داشتن پد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تک سایز می باشد. قبل از مصرف محصولات ژله ای ..
91,000 تومان
قیمت بدون مالیات:91,000 تومان
محافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاکمحافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاک برای جلوگیری از پیشرفت بیماری، درمان بیماری در صورت استفاده در فازهای اولیه بیماری، کاهش درد استخوان بیرون زده به خاطر داشتن پد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای دوسایز کوچک و بزرگ می باشد که سایز کوچک برای بیمار..
91,000 تومان
قیمت بدون مالیات:91,000 تومان
قوزک بند آتل دار نئوپرن طرح جدید سما طب پاکانبرای خیلی از ما ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ پا شویم. گاهی بهترین کار برای درمان این آسیب دیدگی ها بستن برای ثابت ماندن و گرم نگه داشتن قسمت آسیب دیده میباشد. سما طب پاکان با محصول قوزک بند آتل دار خود که..
257,000 تومان
قیمت بدون مالیات:257,000 تومان
ثابت کننده زانو سما طب پاکان تک سایزبا ورزش کردن ، انجام کار های روزانه ، افزایش سن ، ضرب دیدگی و شکستگی و .... و خیلی چیز های دیگر سبب درد و ناراحتی در قسمت زانو میشوند که باید مدتی زانو را ثابت نگه دارید تا آسیب دیدگی ها و درد بد تر و بیشتر نشوند. ثابت کننده زانو سما طب پاکان به شما کمک میکند..
494,000 تومان
قیمت بدون مالیات:494,000 تومان
زانو بند چهار فنره اوپلون سما طب پاکان تک سایززانو بند چهارنفره از جنس اوپلون شرکت سما طب پاکان برای حمایت از کشکک و بافتهای نرم اطراف زانو و همچنین کاهش التهاب های موجود در مفاصل و زانو و تسریع در بهبود تولید شده است. این محصول تک سایز و مناسب هر دو پا می باشد.مفصل زانو یکی از بزرگترین مف..
567,000 تومان
قیمت بدون مالیات:567,000 تومان
زانو بند قابل تنظیم اوپلون سما طب پاکان – تک سایززانو بند اوپلون سما طب پاکان برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و محدودیت حرکت مناسب در فعالیتهای روزانه تولید شده است. این محصول در موارد درد پا در زمان تحرک و فعالیت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول سما طب پاکان علاوه بر اینکه زانو و اطراف زان..
441,000 تومان
قیمت بدون مالیات:441,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 86 (8 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات