منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

مراقبت در منزل

تجهیزات مراقبت در منزل و مصارف عمومی


بسیاری از بیماران با وجود مرخص شدن از مراکز درمانی و بیمارستانی پس از طی مراحل درمان خود، اما همچنان نیازمند ادامه درمان و مراقبت های پس از آن می باشند. همچنین بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به شلوغی و تعدد بیمار، از نگهداری طولانی مدت بیماران ممانعت میکنند و پس از بهبود اولیه، وی را مرخص نموده و ادامه مراقبت و درمان را به منزل بیمار واگذار میکنند. 


مراقبت از بیمار در منزل به چند دسته طبقه بندی می شوند:


  • بیماران بستری که در اثر بیماری نیازمند اعمال مراقبت های مشابه بیمارستان در منازل خود می باشند 

  • بیماران سرپایی که نیازمند مراقبت های چون تزریق، تعویض پانسمان و غیره می باشند 

  • سالمندان و افرادی که نیازمند مراقبت های کنترلی مانند کنترل فشار، کنترل قند و سایر علائم به صورت دائم و مستمر می باشند

در دهه های اخیر با توجه به رشد چشمگیر اقدام بیماران برای ادامه درمان و مراقبت در منزل، تجهیزات و ابزارآلات پزشکی نیز با توجه به رفع این نیاز طراحی و تولید شده اند. این ابزارآلات با امکان نصب و راه اندازی در محل فرد بیمار، می تواند شرایط یک بیماستان مجهز را در منزل وی ایجاد نماید. مراقبت از بیماران در منزل به دو صورت انجام می پذیرد: یک با حضور پرستار و متخصص، دو توسط خود شخص و یا همراه وی. تجهیزات و ابزارآلات پزشکی مناسب برای مراقبت از منزل نیز با توجه به نیاز جامعه به دو صورت وجود دارند:


  • تجهیزات حرفه ای مراقبت از بیمار در منزل که توسط متخصصین این علم مورد استفاده قرار میگیرند شامل پرستاران و پزشکان

  • تجهیزات عمومی که قابلیت استفاده برای عموم افراد را دارند مانند فشار سنج ها، تست قند و غیره

کمبو تنورچههمانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و درمان استفاده میشود. یخ با قرار گیری در نقاطی که دچار ..
177,000 تومان
قیمت بدون مالیات:177,000 تومان
شکم بند تنورچههمانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و درمان استفاده میشود. یخ با قرار گیری در نقاطی که دچ..
319,000 تومان
قیمت بدون مالیات:319,000 تومان
کوله پشتی تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرت..
416,000 تومان
قیمت بدون مالیات:416,000 تومان
گردن بند تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرتر..
357,000 تومان
قیمت بدون مالیات:357,000 تومان
مچ بند تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرتروز..
259,000 تومان
قیمت بدون مالیات:259,000 تومان
صورت بند تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خس..
308,000 تومان
قیمت بدون مالیات:308,000 تومان
بالش چشم تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خس..
141,000 تومان
قیمت بدون مالیات:141,000 تومان
چشم بند تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خست..
147,000 تومان
قیمت بدون مالیات:147,000 تومان
زانوبند تنورچهبزرگترین مفصل بدن زانو نام دارد که پیوند دهنده ی بین ران و ساق پا میباشد. زانو نقش مهمی را در حمل وزن ما دارد با اینکه زانو تا حدودی ناپایدار است ، زانو در هنگام راه رفتن ، دویدن، بالا پایین رفتن از پله ها و... وزن بیشتری را تتحمل میکند که سبب بروز مشکلات  و بیماری های مختلف زانو ..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
فشارسنج دیجیتال بازویی شیان مدل LD-588فشار، علايم و عوامل آنفشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار مشکلات فشار ..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
فشارسنج دیجیتال شیان مدل LD-581فشار، علايم و عوامل آنفشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار مشکلات فشار خون شود..
850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
فشارسنج دیجیتال بازویی سخنگو شیان مدل LD-537فشار، علايم و عوامل آنفشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار مشکلات..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 454 (38 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات