منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

یک بار مصرف

دستمال و زیر انداز٬ دستکش٬ ماسک

پانچ پوستی برند پارامونت هندیکاملا استریل دارای لبه تیز و فولادیِ ضد زنگ دارای دسته برای افزایش کنترل و دقت بیشتر مدرج بودن ، برای شناسایی و اندازه گیری دقیق استریل و قابل استفاده برای طولانی مدت کالای یکبار مصرف بسته بندی 10 تایی جداگانه و استریل موارد مصرف: پوست ، جراحی ، جراح..
800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:800,000 تومان
تیغ کاشت مو SP91 بسته بندی ۲۵ عددی PARAMOUNTتیغ های کاشت مو پاراموت ابزاری مصرف و استریل برای کاشت مو می باشد. این تیغ ها دارای نوک تیز برای برش بر روی پوست جهت کاشت دقیق و صحیح مو در جای خود می باشند. در سایز بندی مختلفی می باشند که قابل عرضه می باشد. با توجه به ساخت آن از استیل مدیکال گرید زنگ..
700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
تیغ کاشت مو SP90 بسته بندی ۲۵ عددی PARAMOUNTتیغ های کاشت مو پاراموت ابزاری مصرف و استریل برای کاشت مو می باشد. این تیغ ها دارای نوک تیز برای برش بر روی پوست جهت کاشت دقیق و صحیح مو در جای خود می باشند. در سایز بندی مختلفی می باشند که قابل عرضه می باشد. با توجه به ساخت آن از استیل مدیکال گرید زنگ..
700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
برند: جراح | Jarah
کلمپ بند ناف جراحکلمپ های بند ناف جراح محکم و قابل اعتماد هستند. این محصول دارای بسته بندی تکی و استریل می باشد. در محیطی کاملا پزشکی و با رعایت بالاترین سطح استاندارد جهانی زیر نظر متخصصان تولید می شود. این محصول توسط گاز متیلن اکساید استریل شده است.بند ناف، رابط بین جنین و مادر می باشد، ..
1,200 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200 تومان
پنست یک بار مصرفپنست ها وسیله ای دستی برای گرفتن و نگه داشتن اشیاء در هنگام عمل جراحی، برداشتن نسوج، پانسمان و ... به کار میروند.  جنس ABS پزشکی نوع دندانه دار در سر پنست غیر استریل – در صورت نیاز به استریل بودن برای تعداد سفارشی قابل انجام می باشد...
5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,900 تومان
تیغ بیستوری Nokast سایز ۱۰ بسته ۱۰۰ عددیتیغ بیستوری نوکست در سایز بندی های مختلف می باشد. کیفیت مطلوبی دارند. از نوع کربن استیل و بسیار مقاوم می باشند. تیغ جراحی یا تیغ بیستوری، ابزار استریل، کوچک و بسیار تیز، قابل استفاده برای عمل جراحی، تشریحی کالبد شکافی، معالجه و درمان امراض پا و همچنین هنر ..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
کاور  پروب سونوگرافی غیر استریل ۲۵۰۰ عددیکاور سونگرافی بکر در دو نوع استریل و غیر استریل ارایه می شود. کاور پروب  یک بار مصرف بکر برای پوشش دادن پروب سونوگرافی ارایه می شود. در نوع استریل آن برای سونوگرافی های داخل واژن و نوع غیر استریل برای سونوگرافی های خارج رحمی کاربرد دارد. استفاده از این کا..
1,582,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,582,000 تومان
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانهاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی در ا..
10,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استقلال پنج لایه استریل یحییماسک ۵ لایه استقلال یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواهند بود. ما..
40,000 تومان
قیمت بدون مالیات:40,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 547 (46 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات