منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

مراقبت از بیمار

جوراب بادی SCD مخصوص دستگاه کندال از شرکت کوودینجوراب SCD جوراب های بادی هستند که به پمپ هوا متصل می شوند تا جریان خون در اندام را برای جلوگیری از لخته شدن خون افزایش دهند. آنها ممکن است در تمام بخش های بیمارستان، از جمله مراقبت های ویژه  و بخش های تخصصی و در مراکز جراحی استفاده شوند.جوراب SCD ب..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
برند: NN
سطل پزشکی استیل ۲۷×۲۵ سانتی مترسطل های پزشکی استیل استفاده درمانی و غیر درمانی فراوانی دارد. سطل پزشکی از جنس استیل دارای کاربردهای فرآوانی در مراکز درمانی می باشد. از جمله جداسازی مواد عفونی از مواد غیرعفونی در پروسیجرهای درمان گرفتع تا غوطه ور کردن ابزار پزشکی در محلول ضدعفونی کننده می باشدو ب..
999,000 تومان
قیمت بدون مالیات:999,000 تومان
میز غذای کنار تختABSمیز کنار تخت بیمار از نوع رویه ABS می باشد.  در کنار تخت افرادی که امکان خروج از تخت را به صورت موقت و یا دائم ندارد کاربردی می باشد. این میز با قابلیت تنظیم ارتفاع می تواند بستری مناسب برای قرارگیری ظروف غذا برای بیمار یا همراه را فراهم کند. علاوه بر آن میتوان سایر پروسیجرها..
2,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,450,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۶۰×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۴۵×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۱۵×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
555,000 تومان
قیمت بدون مالیات:555,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۵۰×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند نوجوان اندازه ۸۰×۱۸۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های ا..
5,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,700,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۲۰۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
10,900,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,900,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۶۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
9,540,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,540,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۸۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
9,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,800,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۴۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
8,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات