منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

پد

پد الکلی کیا بسته ۵۰۰ عددی پد الکلی کیا بسته ۵۰۰ عددی
ناموجود
برند: NN
پد الکلی کیا بسته ۵۰۰ عددیپد الکلی کیا با بسته بندی مدیکال می باشد. این پد های الکل بصورت ورقه های کتان آغشته با الکل (اتانول ۷۰٪) می باشد. شکل آن مستطیل شکل و بمحض باز کردن ورقه رویه محافظ آن قابل استفاده می باشد. هر جعبه حاوی ۵۰۰ عدد پد بسته بندی شده جدا می باشد. این محصول دارای پروانه ساخت از..
165,000 تومان
قیمت بدون مالیات:165,000 تومان
پد الکلی گل بسته ۱۰۰ تایی
ناموجود
برند: NN
پد الکلی گل در بسته صد عددیپد الکلی گل در جعبه های ۱۰۰ عددی با روکش آلمینیومی با دستگاه های تمام اتوماتیک و کاملا بهداشتی تهیه می شوند. این پد جهت ضدعفونی وسایل همراه، شستشو و ضدعفونی محل گزش حشرات و همچنین برای تزریقات کاربرد دارد.  مناسب برای تمام نقاط بدن می باشد. بسته بندی پد های الکلی دیا..
20,000 تومان
قیمت بدون مالیات:20,000 تومان
پد الکلی دیاموند بسته ۴۰۰ تایی پد الکلی دیاموند بسته ۴۰۰ تایی
ناموجود
برند: NN
پد الکلی دیاموند ۴۰۰ تایی این پد های الکلی دیاموند از شرکت الماس طب اسفندیار در جعبه های با تعداد ۴۰۰ شاسه با روکش آلمینیومی با دستگاه های تمام اتوماتیک و کاملا بهداشتی تهیه می شوند. بسته بندی پد های الکلی دیاموند ، پنبه های بدون پرز آغشته به الکل 70% می باشند. این پد های الکلی برای مصارف پزشکی ، در..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
پد الکلی دیاموند بسته ۱۰۰ تایی پد الکلی دیاموند بسته ۱۰۰ تایی
ناموجود
برند: NN
پد الکلی دیامونداین پد های الکلی دیاموند از شرکت الماس طب اسفندیار در جعبه های با تعداد 100 شاسه با روکش آلمینیومی با دستگاه های تمام اتوماتیک و کاملا بهداشتی تهیه می شوند.  بسته بندی پد های الکلی دیاموند ، پنبه های بدون پرز آغشته به الکل 70% می باشند.  این پد های الکلی برای مصارف پزشکی ، در..
19,000 تومان
قیمت بدون مالیات:19,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات