منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

علائم خطر بیمارستانی مکعبی medicareاشعه ایکساشعه ایکس نوعی تابش الکترومغناطیسی طول موجی حدودا 0/01 تا 10 نانومتر میباشد. فوتون های پرتوی ایکس دارای انرژی لازم برای یونیزه کردن اتم ها و شکستن پیوند اتمی هستند. به همین دلیل پرتو ایکس در دسته یونیزه کننده ها قرار میگیرد و برای بافت های زنده ب..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
علائم خطر بیمارستانی فلت دایره medicareاشعه ایکساشعه ایکس نوعی تابش الکترومغناطیسی طول موجی حدودا 0/01 تا 10 نانومتر میباشد. فوتون های پرتوی ایکس دارای انرژی لازم برای یونیزه کردن اتم ها و شکستن پیوند اتمی هستند. به همین دلیل پرتو ایکس در دسته یونیزه کننده ها قرار میگیرد و برای بافت های زن..
700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
علائم خطر بیمارستانی فلت بیضی medicareاشعه ایکساشعه ایکس نوعی تابش الکترومغناطیسی طول موجی حدودا 0/01 تا 10 نانومتر میباشد. فوتون های پرتوی ایکس دارای انرژی لازم برای یونیزه کردن اتم ها و شکستن پیوند اتمی هستند. به همین دلیل پرتو ایکس در دسته یونیزه کننده ها قرار میگیرد و برای بافت های زند..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
علائم خطر بیمارستانی دو وجهی medicareاشعه ایکساشعه ایکس نوعی تابش الکترومغناطیسی طول موجی حدودا 0/01 تا 10 نانومتر میباشد. فوتون های پرتوی ایکس دارای انرژی لازم برای یونیزه کردن اتم ها و شکستن پیوند اتمی هستند. به همین دلیل پرتو ایکس در دسته یونیزه کننده ها قرار میگیرد و برای بافت های زنده..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
علائم خطر بیمارستانی نیم دایره ای medicareاشعه ایکساشعه ایکس نوعی تابش الکترومغناطیسی طول موجی حدودا 0/01 تا 10 نانومتر میباشد. فوتون های پرتوی ایکس دارای انرژی لازم برای یونیزه کردن اتم ها و شکستن پیوند اتمی هستند. به همین دلیل پرتو ایکس در دسته یونیزه کننده ها قرار میگیرد و برای بافت های..
800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:800,000 تومان
دستگاه رگ یاب مبی وِیندستگاه رگ یاب Mobivein، کار را برای پرستاران در بخش های مختلف علی الخصوص در بخش اطفال و آی سی یو راحت کرده است. رگ یاب یک دستگاه دانش بنیان ساخت کشور ایران می باشد. دستگاه رگ یاب با اتصال به دستگاه های اندروید ( نرم افزار شماره ۶ به بالا) براحتی موبایل یا تبلت شما را به یک..
2,750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,750,000 تومان
بین البسه فلزی چهار گوشدر هر مرکز درمانی و بهداشتی وسایل تمیز و کثیف ( برای پاکسازی مجدد) از هم جدا می شوند. برای جلوگیری از انتشار بیماریو کنترل عفونت بین های بیمارستانی بسیر کارآمد هستند این بین البسه دارای چهار چرخ استاندارد و دارای قفل می باشد. رویه برزنتی آن قابلیت شستشو و ضدعفونی را دارد....
1,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850,000 تومان
دستبند ژله ای اتاق عملاین دستبند برای نگهداری و ممانعت از رفتارهای بیمار در حین بیهوشی استفاده می شود. بیمار در زمان بیهوشی بصورت ناخوداگاه ممکن است حرکاتی داشته باشد که در نتیجه آن ممکن است مخاطراتی بوجود بیاید برای جلوگیری از دستبندهای مختلفی استفاده می شود. یکی از پر کاربردترین دستبندها دستبن..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ست ۸ تیکه ابزار پزشکی استیلست هشت تیکه ابزار جراحی و اورژانس مناسب برای پزشکان، پرستاران و دانشجویان درمان می باشد. این ست شامل گالی پات، رسیور، قیچی دو سر تیز، پنست ، سوزنگیر، دسته بیستوری ۳، پنس موسکیتو.استیل ۸ تیکه قابلیت ضدعفونی..
560,000 تومان
قیمت بدون مالیات:560,000 تومان
ترالی اورژانس اورژانس ۵ کشوبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. این ترالی به رنگ قرمز می باشد و معمولا در اورژانس و یا به عنوان ترالی کد از آن یاد می شود. ترالی احیاء دارای وسایل مختلفی می تواند باشد که در شرایط اورژ..
3,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,950,000 تومان
ترالی اورژانس اورژانس ۴ کشوبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. این ترالی به رنگ قرمز می باشد و معمولا در اورژانس و یا به عنوان ترالی کد از آن یاد می شود. ترالی احیاء دارای وسایل مختلفی می تواند باشد که در شرایط اورژ..
3,790,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,790,000 تومان
ترالی دارو چهار کشو رویه ABSترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  چهار کشو بزرگ و جا دار دارد. برای حمل آسان د..
2,280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,280,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 175 (15 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات