دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آویز دست پارچه ای سما طب پاکان

آویز دست پارچه ای سما طب پاکان
آویز دست پارچه ای سما طب پاکان
فروش ویژه -38 %
آویز دست پارچه ای سما طب پاکان
آویز دست پارچه ای سما طب پاکان
آویز دست پارچه ای سما طب پاکان

کد ۳۰۱۴ سما طب پا کان

قابل استفاده برای هر دو سمت چپ و راست

سایزXSSMLXL
مناسبکودک کمتر از ۵ سال۵ – ۱۲ سالنوجوان و بزرگسال لاغربزرگسالدرشت اندام یا چاق

  • موجودی: موجود
  • مدل: 3014 ST
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری بعنوان مرسوله در شهرستان و تهران(۵شنبه ارسال نداریم)
125,000 تومان
200,000 تومان

گزینه های موجود

آویز دست پارچه ای سما طب پاکان کد ۳۰۱۴

اسلینگ یا آویز دست برای کم تحرک نگاه داشتن دست و قرار گیری آن در وضعیتی و پوزیشنی است تا از آسیب دیدگی ثانویه بر دست و کتف صدمه دیده جلوگیری کند. در موارد گسترده ای از آویز دست در فرد آسیب دیده استفاده می شود . این آسیب دیده گی میتواند از یک ترومای ساده به کتف، دست و حتی انگشتان تا یک جراحی پیچیده بر روی دست یا جا انداختن کتف در رفته باشد. با توجه به طیف وسیعی ای که توسط آویز دست تحت پوشش قرار میگیرد، در بسیاری از کیف های امداد و حتی در منازل به عنوان اقلام امداد نجات نیز می تواند باشد.
----------------------------------

زمانی که ماهیچه‌ها یا لیگامانها بیش از حد کشیده شوند و حتی در موارد شدیدتر میزان کشیدگی پاره شوند به آن رگ به رگ شدن گفته میشود. در حالات شدیدتر زمانی که سطح استخوان از موقعیت طبیعی خود در خلال چنین آسیبهایی خارج شود، در رفتگی و در موارد شدیدتر شکستگی استخوان اتفاق می‌افتد. در رگ به رگ شدگی هنوز مقداری حرکت امکان دارد که بسیار دردناک است اما در حالت دررفتگی و یا شکستگی استخوان، هیچ حرکتی امکان ندارد و بیدرنگ تغییر شکل واضحی در عضو آسیب دیده مشاهد میشود. رگ به رگ شدن در مفاصل شانه، قوزک پا، زانو، کتف، آرنج و مچ دست بیشتر از سایر قسمتهای بدن رخ میدهد چرا که این اندامها نسبت به فشارهای ناگهانی بسیار حساس هستند. در رگ به رگ شدن و یا تروماهایی که نیاز به محدود سازی عضو آسیب دیده دارند آویز دست پارچه ای سما طب با توجه به عملکرد ساده ای که در کاهش حرکت عضو آسیب دیده دارد بسیار کاربردی است. آویز دست علاوه بر انتقال وزن بازو و ساعد به کتف و شانه از قسمت مچ دست نیز حمایت می کند.

مشخصات کلی
ابعاد و اندازهXS , S, M , L , XL
رنگآبی
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفمحافظت از ساعد و مچ، استفاده در آسیب دیدگی، ضرب دیدگی، رگ به رگ شدن، انتقال وزن اندام فوقانی به شانه و گردن، کنترل حرکات آرنج با ایجاد زاویه مناسب، جلوگیری از حرکات اضافه
نحوه بسته شدنکش و بند
کشور سازندهایران
جنسساخته شده از الیاف طبیعی و ضدحساسیت

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مقالات مرتبط

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات