منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

سلامت محیط

دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی هوشمنددستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی تایمر دار یکی از محصولات مقابله با کرونا و برای ضدعفونی بدون دخالت دست میباشد. این دستگاه با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و رنگ کوره ای می باشد. این دستگه دارای تایمر و برنامه ریزی شده است که با هر با فشردن پدال فقط یک بار دستگاه..
2,140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,140,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل  PMCO115دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCO-115این روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در بازار ملتهب ای..
555,000 تومان
قیمت بدون مالیات:555,000 تومان
پنل ضدعفونی کننده ورودی پاک قدماین محصول با بررسی را ه های انتقال بیماریهای مسری علی الخصوص در همه گیری های اخیر تولید شده است. از آنجایی که ویروس ها و باکتری ها و همچنین هاگ های قارچ ها سنگین می باشند براحتی از طریق آلودگی های ایجاد شده در کف کفش ها از جایی به جای دیگر منتقل می شوند. هیچکس نمی ..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی تایمر داردستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی تایمر دار یکی از محصولات مقابله با کرونا و برای ضدعفونی بدون دخالت دست میباشد. این دستگاه با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و رنگ کوره ای می باشد. این دستگه دارای تایمر و برنامه ریزی شده است که با هر با فشردن پدال فقط یک بار دست..
1,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,950,000 تومان
دستگاه اتومات ضد عفونی کننده دست دیواری هوشمنددستگاه هوشمند دیواری ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. این دستگاه دارای سنسور ضد آب و برنامه نویسی شده می باشد که کاملا این دستگاه را بعنوان یک دستگاه هوشمند به مصرف کننده معرفی میکند. با توجه به برنا..
1,620,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,620,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCOاین دستگاه با استفاده از چسب دو طرفه روی دیوار و زمین فیکس میشود. همچنین میتوان با استفاده از پیچ و جای پیچ های تعبیه شده روی دستگاه آن را روی دیوار و زمین فیکس نمود. ۲ الی ۳ روز کاری زمان برای ارسال این محصول در سرتاسر کشور حتی شهر تهران مورد نیاز اس..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکروب هایی که نیاز به استفاده از مواد ضدعفونی را..
1,910,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,910,000 تومان
تونل هوشمند ضدعفونی کننده راستا مدل الماسضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکر..
17,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,700,000 تومان
تونل هوشمند ضد عفونی کننده راستا مدل اکونومیضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع م..
17,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,200,000 تومان
بخور گرم سامان
دستگاه بخور گرم سامان یکی از محصولات خوب ایرانی می باشد. قیمت و کیفی مناسبی دارد. برای مرطوب کردن محیط علی الخصوص در فصل سرما بخور یکی از کالاهای مناسب و مورد نیاز شما می باشد. این محصول تا ۸۰ متر فضا را می تواند ساپورت کند. برای استنشاق دارو دارای دهانی مخصوص است تا بصورت اختصاصی..
151,500 تومان
قیمت بدون مالیات:151,500 تومان
الکل پاش تمام اتوماتیک WAD001 الکل پاش تمام اتوماتیک WAD001
ناموجود
الکل پاش تمام اتوماتیک WAD001این روزها ضدعفونى کردن دستها از جمله مهمترین و ضروررىترین روشهاى پیشگیرى از ابتلا به بیمارىها، به خصوص بیمارى کووید-19 است. فعالیتهاى روزمره شخصى از جمله خرید کردن، استفاده از کارتهاى اعتبارى، تماس با وسایل عمومى و همچنین فعالیتهاى افراد در محیط کارى مانند باز و بس..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورت دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورت
ناموجود
دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورتدستگاه بخور گرم شینوره Shinore برای مصرف داخلی تولید شده است. شینوره ساخت ایران می باشد. مخزن این دستگاه بخور ۴.۵ لیتری می باشد. حداکثر فضای تحت پوشش دستگاه بخور ۴۰ متر مربع می باشد که بسته به فضا و محیطی که در آن قرار دارید می توانید از آن استفاده کنید. سازنده..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 44 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات