دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A

آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A
آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A
ناموجود
آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A
آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A
آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: 380A

آیودی کاپر تی آمریکا مدل  TCu 380A
COPPER T IUD TCu 380A


IUD COPPER T با قرار گیری در انتهای رحم  با ایجاد فضایی که باعث التهاب مختصر می شود موجب عدم انجام لقاح و در نتیجه لاله گزینی می شود. آیودی ها معمولا به دو صورت آزاد کننده مس و یا هورمون شناخته می شوند. IUD COPPER 380A به شکل T انگلیسی می باشد که قسمت افقی آن در بالا و قسمت انتهایی آن که دارای نخ راهنما می باشد به انتهای بخش عمودی آن متصل است. قسمت افقی آن حتما باید در انتهای رحم قرار گیرد تا عملکرد ایودی برای پیشگیری از بارداری به درستی عمل کند. برای تصمیم به بارداری و یا هرگونه علت شخصی براحتی میتوان آیودی را توسط نخی که به انتهای آن متصل است، توسط پزشک متخصص خارج کرد، در صورت هرگونه مشکل در خارج کردن آیودی با نخ یا خارج نشدن ایودی باید به عدم قرار گیری صحیح آیودی و کاهش عملکرد آن شک کرد. همچنین آیودی کوپرتی در هنگام شیردهی هیچگونه تاثیر منفی بر کیفیت شیر و شیر دهی ندارد.
 البته با قرار دادن IUD به میزان ۹۹ درصد از احتمال بارداری کاسته می شود که نشان از روش ایمن و بدون دردسر می باشد. بخشهایی از هر دو قسمت افقی و عمودی آیودی از مس به میزان ۳۸۰ میلی متر پوشیده شده است و در غیر فعال کردن اسپرم ها بسیار تاثیر گذار است. قسمت های دیگر آیودی از پلی اتلین آغشته به سولفات باریم برای مشخص شدن در عکسبرداریهای تشخیصی مانند رادیولوژی می باشد.

موارد منع مصرف با پزشک متخصص می بایست چک شود، اما بطور کلی در موارد زیر نباید از IUD استفاده کرد:

  • 
در خونریزی های شدید زنان

  • 
در شرایط بیماری و درگیری های کبدی

  • انواع سرطان ها

  • بارداری ها


  • حساسیت و آلرژی به مس یا باریوم

  • آندومتریت رحم

مشخصات کلی
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفپیشگیری از بارداری به میزان ۹۹ درصد موفقیت آمیز
مزایای استفادهعدم تداخل با مسایل جنسی، طولانی بودن اثر بخشی تا ده سال، سهولت استفاده، امکان بارداری بلافاصله بعد از خارج کردن آیودی، تاثیر نداشتن بر شیردهی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات