منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

مراقبت شخصی

فشار سنج اتوماتیک بازویی گلامور سخنگو مدل TMB986فشارسنج گلامور بازویی سخنگو مدل 986 دستگاهی است که برای اندازه‌ گیری فشارخون از طریق سنجش دیجیتالی – بازویی و به صورت اتومات استفاده می ‌شود. در حالت سخنگو از آن میتوان برای افراد مسن و ناتوان استفاده کرد. فشارسنج گلامور986 سخنگو بوده و دارای یک زب..
1,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,400,000 تومان
کمبو تنورچههمانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و درمان استفاده میشود. یخ با قرار گیری در نقاطی که دچار ..
177,000 تومان
قیمت بدون مالیات:177,000 تومان
شکم بند تنورچههمانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و درمان استفاده میشود. یخ با قرار گیری در نقاطی که دچ..
319,000 تومان
قیمت بدون مالیات:319,000 تومان
کوله پشتی تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرت..
416,000 تومان
قیمت بدون مالیات:416,000 تومان
گردن بند تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرتر..
357,000 تومان
قیمت بدون مالیات:357,000 تومان
مچ بند تنورچه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید از طریق زیر در واتس آپ مدی لایف در ارتباط باشید.آرتروزآرتروز بیماری شایعی است که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتد. دیگر اسم های این بیماری ساییدگی مفصل، ورم مفاصل و استخوان ها و آماس مفصلی استخوانی هم میگویند. آرتروز..
259,000 تومان
قیمت بدون مالیات:259,000 تومان
صورت بند تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خس..
308,000 تومان
قیمت بدون مالیات:308,000 تومان
بالش چشم تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خس..
141,000 تومان
قیمت بدون مالیات:141,000 تومان
چشم بند تنورچهچشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ممکن است چشم دچار خست..
147,000 تومان
قیمت بدون مالیات:147,000 تومان
زانوبند تنورچهبزرگترین مفصل بدن زانو نام دارد که پیوند دهنده ی بین ران و ساق پا میباشد. زانو نقش مهمی را در حمل وزن ما دارد با اینکه زانو تا حدودی ناپایدار است ، زانو در هنگام راه رفتن ، دویدن، بالا پایین رفتن از پله ها و... وزن بیشتری را تتحمل میکند که سبب بروز مشکلات  و بیماری های مختلف زانو ..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
کیسه آب گرم اطفال زیکلاس مد-zyklus medکیسه آب گرم وسیله ای ساده با کاربرد های فروان بوده که در مصارف زندگی روزمره همه ی ما مورد استفاده قرار میگیرد. از بهبود درد ها گرفته تا باعث بهتر خوابیدن ، از ویژگی های کلی کیسه آبگرم میباشد. کیسه آبگرم حتی میتواند باعث کاهش و از بین رفتن اضطراب نیز شود...
285,000 تومان
قیمت بدون مالیات:285,000 تومان
کیسه آب گرم کاوردار KPKکیسه آب گرم وسیله ای ساده با کاربرد های فروان بوده که در مصارف زندگی روزمره همه ی ما مورد استفاده قرار میگیرد. از بهبود درد ها گرفته تا باعث بهتر خوابیدن ، از ویژگی های کلی کیسه آبگرم میباشد. کیسه آبگرم حتی میتواند باعث کاهش و از بین رفتن اضطراب نیز شود. اولین و ساده ..
100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:100,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 586 (49 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات