دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

لوله ادرار بانوان

لوله ادرار بانوان
فروش ویژه -8 %
لوله ادرار بانوان
  • موجودی: موجود
  • مدل: UN-w0
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری (تهران - شهرستان تحویل بعنوان مرسوله)
60,000 تومان
65,000 تومان

لوله ادرار درب دار بانوان
 

لوله ادرار  بانوان برای جمع آوری دفع ادرار بانوان به کار می رود. جنس آن از پی وی سی گرید مدیکال است و نسبت به محصولات مشابه در بازار از کیفیت و دوا نسبتا بالاتری برخوردار می باشد.لوله ادرار درب دار برای جلوگیری از انتشار بوی بد ترشحات و جلوگیری از خروج مایعات از دهانه خروجی لوله ادرار کاربرد دارد. قسمت خارجی آن برای راحتی در اندازه گیری میزان خروجی ادرار به میزان ۱۰۰۰ میلی لیتر مدرج شده است. ساخت ایران می باشد.

در بیمارانی که امکان رفتن به دستشویی را به هر علتی ندارند و همچنین به دفعات نیاز به دفع ادرار دارند استفاده از یونیرال یا لوله جمع آوری کننده ادرار اهمیت خود را نمایان می کند. در بیمارانی که حجم زیاد سرم دریافت می کنند و مایعات دریافتب بالایی دارند، خروجی ادرار نسبتا حتی نسبت به افراد غیر بیمار نیز بالاتر است. اگر در افراد بیمار شرایط استفاده از سوند ادراری نباشد می بایست از وسایل جایگزین کننده ای مانند یونیرال (لوله ادرار ) استفاده کرد.  استفاده از یونیرال کمک می کند تا بیمار از نظر احساسی حس نسبتا راحت تری و عدم وابستگی به سایریین را تجربه کند. درب لوله ادرار این امکان را به بیمار و همراهان میدهد که از انتشار بوی بد ادرار و همچنین خروج مایعات از دهانه لوله ادرار جلوگیری کنند.

لوله ادرار بانوان

مشخصات کلی
ابعاد و اندازه۲×۸۰×۴۰ سانتی متر
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
موارد مصرفجمع آوری ادرار بیمار زنان
مزایای استفادهسبکی، مرقون به صرف بودن
کشور سازندهایران
جنسپی وی سی گراند مدیکال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات