منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

آرایشی بهداشتی

سوزن تزریق چربی ۲۵ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
سوزن تزریق چربی ۲۰ سانت ۳ میل ۱۲ سوراختزریق چربی در عمل های ترمیمی و زیبایی در واقع برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن و تزریق همان چربی در بخش دیگری از بدن می باشد. این چربی از قسمت های نظیر قسمت داخلی ران، پهلو، باسن و شکم فرد برداشته می شود و به منظور بزرگ کردن و حجم دادن اندام و یا حتی رفع چین و..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
سوزن تزریق چربی ۲ میل ۷ سانت تک سوراخانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغو..
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
سوزن تزریق چربی 1.8 میل 10 سانت تک سوراخانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و م..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
سوزن تزریق تامیسنت ۱۵ سانت ۸ سوراخبرای تزریق تامیسنت کاربرد دارد. این سوزن بسیار با کیفیت و با قابلیت استفاده مجدد می باشد. سوزن ای تزریق آن بصورت ۸ عددی و آبکش مانند می باشد.۳ میل ۱۵ سانت سه سوراخ هاروست برا ساکشن چربیمواردی که از تزریق چربی استفاده میشود:چروکیده و فرورفته بو..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
ست کاشت موکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال مانندن گ..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
سوزن تزریق کانولا / تزریق چربیانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد...
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
ست نانوفتانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد. این عملیات خرد و ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
پنس سر کج مکفوریونکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال ..
170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:170,000 تومان
ست پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن بدن..
825,000 تومان
قیمت بدون مالیات:825,000 تومان
پنس میکرودرمال HEASANTپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرس..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
پنس سپتوم پیرسینگ هیسانتپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پی..
190,000 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات