منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

ماساژور

ماساژور


همه ما روزانه درد های بسیار زیادی را به واسطه عدم تحرک مناسب، فشار بر روی عضلات بدن، خواب نامناسب، خستگی مفرط و غیره تحمل میکنیم. علم ماساژ برای تسکین بسیاری از دردهای بدن انسان به وی کمک میکند تا با اعمال ضربه ها و فشار های مناسب به نقاط حساس بدن، بسیاری از درد ها و بیماری ها را از بدن وی دور نماید.


ماساژ به معنای لمس کردن، مالیدن و فشار دادن است که قرن ها پیش از میلاد مسیح در سرزمین های شرق به عنوان راه حلی برای درمان انواع بیماری ها استفاده میشد. همانطور که میدانیم بدن انسان از هزاران هزار سلول عصبی تشکیل شده است، شناسایی نقاط و عصب های حساس بدن و اعمال فشار متناسب از خصوصیات درمان از طریق ماساژ است. در دهه های اخیر علم ماساژ درمانی دارای پیشرفت چشم گیری بوده است، به طوری که امروزه ماساژ درمانی دارای سبکها و روشهای خاصی می باشد. از جمله تخصصی ترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:


ماساژ سوئدی، ماساژ ورزشی، ماساژ اعصاب، ماساژ شیاتسو، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، رفلکسولوژی، ماساژ بارداری. 


با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روز، با توجه به مدرنیزه شدن زندگی انسان ها و مشغله های بسیار زیاد زندگی آنان، ماساژ درمانی نیز شکلی جدید به خود گرفته است، امروزه دستگاهها و ابزارآلاتی تحت عنوان ماساژور ها برای استفاده راحت در منازل و مراکز در دسترس قرار گرفته است. این دستگاهها در دسته بندی های متفاوت می توانند شامل صندلی ماساژ، ماساژور های صورت، بدن و پا، ماساژورهای کمری، ویبراتور ها و غیره باشند. 

ماساژور گردن مدیسانا مدل MNVماساژ چیستبا وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مورد استفاده قرار..
2,275,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,275,000 تومان
ماساژور گردن مدیسانا مدل MNTماساژ چیستبا وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مورد استفاده قرار..
3,645,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,645,000 تومان
صندلی ماساژور Fuji 889 Lتاریخچه ماساژ در ایران از قدیم تا امروزه برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پادشاها..
246,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:246,000,000 تومان
صندلی ماساژور katashi ks-970تاریخچه ماساژ در ایران از قدیم تا امروزه برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پاد..
222,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:222,000,000 تومان
صندلی ماساژور ZTH-301در ایران از قدیم تا الان برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پادشاهان بوده و در دربار..
78,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000,000 تومان
پشتی ماساژ M-129501. عملکرد پشتی ماساژ M-12950 :• نور مادون قرمز و حرارت مازاد • ماساژ گردن جداگانه و روکش قابل برداشت جهت شست و شو • ماساژ لرزشی جداگانه در قسمت نشینگاه • کنترل از راه دور دستی • شست و شوی راحت لوازم • سه حوزه ماساژ قابل انتخاب :: 1 ماساژ کلی 2 ماساژ قسمت بالا 3 ماساژ..
8,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,450,000 تومان
صندلی ماساژور ZTH-361 صندلی ماساژور ZTH-361
ناموجود
صندلی ماساژور ZTH-361در ایران از قدیم تا الان برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پادشاهان بوده و در دربار..
80,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:80,250,000 تومان
ماساژور گردن و شانه امسیگ – EmsiG مدل MG50
ناموجود
ماساژور گردن و شانه امسیگ – EmsiG مدل MG50ماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مو..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG110 – XPlus ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG110 – XPlus
ناموجود
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG110 – XPlusماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسا..
1,679,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,679,000 تومان
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG 40 – Plus ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG 40 – Plus
ناموجود
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG 40 – Plusماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان..
897,000 تومان
قیمت بدون مالیات:897,000 تومان
ماساژور کامل بدن  امسینگ -EmsiG مدل MG40 ماساژور کامل بدن  امسینگ -EmsiG مدل MG40
ناموجود
ماساژور کامل بدن EmsiGماساژدر ایران از قدیم تا الان برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پادشاهان بوده و ..
978,000 تومان
قیمت بدون مالیات:978,000 تومان
پشتی ماساژ M-12840
ناموجود
پشتی ماساژ M-12840 1. عملکرد پشتی ماساژ M-12840 : *گردن- ماساژ عمیق شیاتسو (ماساژ در جهت و خلاف جهت عقربه های ساعت)- ارتفاع ماساژ قابل تنظیم (سری ماساژ 10 سانتی متر بالا/پایین میرود) *پشت- دو سبک ماساژ:مالش و پیچش به منظور ماساژ عمیق- سه حوزه ماساژ به شما این امکان را می دهد که روی آرامش نواحی بالات..
2,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات