دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

ماساژور

ماساژور


همه ما روزانه درد های بسیار زیادی را به واسطه عدم تحرک مناسب، فشار بر روی عضلات بدن، خواب نامناسب، خستگی مفرط و غیره تحمل میکنیم. علم ماساژ برای تسکین بسیاری از دردهای بدن انسان به وی کمک میکند تا با اعمال ضربه ها و فشار های مناسب به نقاط حساس بدن، بسیاری از درد ها و بیماری ها را از بدن وی دور نماید.


ماساژ به معنای لمس کردن، مالیدن و فشار دادن است که قرن ها پیش از میلاد مسیح در سرزمین های شرق به عنوان راه حلی برای درمان انواع بیماری ها استفاده میشد. همانطور که میدانیم بدن انسان از هزاران هزار سلول عصبی تشکیل شده است، شناسایی نقاط و عصب های حساس بدن و اعمال فشار متناسب از خصوصیات درمان از طریق ماساژ است. در دهه های اخیر علم ماساژ درمانی دارای پیشرفت چشم گیری بوده است، به طوری که امروزه ماساژ درمانی دارای سبکها و روشهای خاصی می باشد. از جمله تخصصی ترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:


ماساژ سوئدی، ماساژ ورزشی، ماساژ اعصاب، ماساژ شیاتسو، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، رفلکسولوژی، ماساژ بارداری. 


با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روز، با توجه به مدرنیزه شدن زندگی انسان ها و مشغله های بسیار زیاد زندگی آنان، ماساژ درمانی نیز شکلی جدید به خود گرفته است، امروزه دستگاهها و ابزارآلاتی تحت عنوان ماساژور ها برای استفاده راحت در منازل و مراکز در دسترس قرار گرفته است. این دستگاهها در دسته بندی های متفاوت می توانند شامل صندلی ماساژ، ماساژور های صورت، بدن و پا، ماساژورهای کمری، ویبراتور ها و غیره باشند. 

نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات