منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

بخور و رطوبت ساز

دستگاه بخور و رطوبت ساز


امروزه در شهرهای بزرگ و به خصوص تهران از مشکل و معضل خشکی و آلودگی آب و هوا رنج میبریم. ذرات آلوده معلق در هوا میتوانند به محیط های خانگی و کاری ما نفوذ کنند و ما در معرض انواع و اقسام بیماری ها قرار دهند. از انواع این بیماری ها میتوان به ایجاد سرماخوردگی و عفونت که از طریق پخش و رشد میکروب ها در محیط های اطراف صورت میگرد اشاره نمود. دستگاههای بخور و رطوبت ساز با تبخیر آب باعث از بین رفتن خشکی هوا و رطوبت رسانی به محیط می شوند تا زمینه رشد آلودگی ها را از بین ببرند. پوست بدن انسان و دستگاه تنفسی وی (بینی) دو راه اصلی جذب باکتری و بیماری می باشند، به همین دلیل به توصیه تمامی پزشکان و متخصصین گوش و حلق و بینی، باید تا حداکثر توان از خشکی این بافت ها جلوگیری نمود. دستگاههای رطوبت ساز با فراهم کردن رطوبت کافی در بدن انسان مانع از نفوذ آلودگی و بیماری می شوند. دستگاههای بخور و رطوبت رسان می تواند گرم یا سرد باشد. بخور گرم بیشتر در زمستان و هوای سرد و بخور سرد برای فصول مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. در بخور های سرد و گرم امگان افزودن مواد ارگانیک و گیاهی برای ایجاد یک رایحه مناسب وجود دارد. عملکرد بخور ها بر اساس آب و بخار است. 

دستگاه بخور سرد 4 لیتریبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد استفاده ..
770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:770,000 تومان
دستگاه بخور سرد 5 لیتری آلتیمابخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد ا..
820,000 تومان
قیمت بدون مالیات:820,000 تومان
دستگاه بخور سرد 8 لیتری آلتیمابخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد ا..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
دستگاه بخور سرد آلتیما مدل کاکتوسبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مور..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
دستگاه بخور سرد کانفیدنسبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد استفاده..
1,030,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,030,000 تومان
دستگاه بخور گرم ویسانبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد استفاده عم..
175,000 تومان
قیمت بدون مالیات:175,000 تومان
برند: وکتو | VEKTO
دستگاه بخور سرد وکتو 450sبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد استفاد..
1,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
برند: وکتو | VEKTO
دستگاه بخور سرد وکتو HQ-2008B2بخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد ا..
1,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,400,000 تومان
برند: وکتو | VEKTO
دستگاه بخور سرد عروسکی وکتو HQ-602cبخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و م..
1,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,250,000 تومان
برند: وکتو | VEKTO
دستگاه بخور سرد وکتو HQ-JS826بخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد اس..
1,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,500,000 تومان
برند: وکتو | VEKTO
دستگاه بخور سرد وکتو B1بخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و مورد استفاده ..
1,260,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,260,000 تومان
دستگاه بخور گرم سانی مدل Sunny-SNT95بخوردرمانی بخور درمانی از گذشته تا به امروز به عنوان یک روش درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرد. آروماتراپی یا همان بخور درمانی یکی از روش های طب سنتی است که با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزار کمکی مدرن با علم پزشکی روز تلفیق شده و ..
160,000 تومان
قیمت بدون مالیات:160,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات