دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

سیفتی باکس 1.5 لیتری آرشا

سیفتی باکس 1.5 لیتری آرشا
ناموجود
سیفتی باکس 1.5 لیتری آرشا
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Arsha-sf-1-5

گزینه های موجود

سیفتی باکس ۱.۵ لیتری آرشا

Arsha safty box 

سیفتی باکس ۱.۵ لیتری  آٰرشا طب با قابلیت نصب بر روی ستون ها و دیوار هستند. طراحی آن  عالی و در عین حال زیبا و محکم  است. قابلیت اتصال آن به ستون ها و ترالی ها بسیار آسان است. درب آن در هنگام پر شدن براحتی قفل می شود و بعلت زبانه درب آن مجدد براحتی باز می شود. توصیه می شود بعد از پر شدن 2/3 سیفتی باکس درب اصلی را قفل نهایی کنید. جنس سیفتی باکس های آرشا طب از پلی پروپلین می باشد. هولدر و بست آن نشکن و مقاوم می باشد. دستگیره آن بسیار مقاوم می باشد تا حمل آن براحتی صورت گیرد. رویه سیفتی باکس بسیار شفاف و صیقلی  می باشد تا مانع از انتشار آلودگی روی سطح سیفتی باکس شود و در عین حال براحتی تمیز شود .در فضای بالایی سیفتی باکس فضای امن به اندازه ۱.۵ سانتی متر وجود دارد. سیفتی باکس ۱.۵ لیتری   به صورت تکی یا در بسته بندی ۸۰ عددی در کارتن قابل عرضه می باشد.

 سیستم بستن درب آن به دو صورت بستن موقت دو مرحله ای و یا دایمی می باشد تا از احتمال آسیب های وارده جلوگیری کند. سیفتی باکس   در سایزهای 1.5, 3, 5 و 7 لیتری ارایه می شود. با داشتن قفل و زبانه قابلیت نصب بر روی تمامی میله های عمودی در مراکز درمانی مانند ترالی پانسمان یا تزریقات و یا در کنار میز یا تخت بیمار و پایه سرم قابلیت نصب دارد. کاربری بسیار ساده و ایمنی دارد. در صورت بستن درب موقت از  انتشار بوی بد و عفونت جلوگیری می کند و علاوه بر آن باعث زیبایی فضا می شود. سیفتی باکس   با توجه به ساختار آن براحتی بر روی سطوح صاف قرار می گیرد. سیفتی باکس   قابلیت اتوکلاو دارد.


جمع آور ی پسماندهای تیز و برنده (مانند سر زون، سرنگ، تیغ بیستوری، لانست، شیشه های شکسته، اسکالپ وین و …) عفونی و انتقال و دفع مناسب و بس خطر آنها همیشه یکی از مهمترین چالش های پیش روی مراکز بهداشتی درمانی می باشد. سیفتی باکس ها یکی از پرکاربردترین وسایل مصرفی در مراکز بهداشتی درمانی می باشند. یکی از ویژگی های یک سیفتی باکس مطمئن مستحکم بودن و غیر قابل نفوذ بودن یک سیفتی باکس می باشد. از آنجایی که در هنگام کار با سیفتی باکس بلافاصله می بایست اشیاء تیز و برنده و عفونی را به ظرف ایمن انتقال داد لزوم بکار گیری سیفتی باکس در نقاط مختلف مرکز درمانی بسیار حایز اهمیت می باشد. زیرا این زباله ها می توانند خطرات زیادی برای محیط زیست و سلامت محیط و افراد داشته باشند. اگر این پسماند ها در ظروف غیر ایمن نگهداری شوند، باعث وارد شدن آسیب و انتقال بیماری خواهد شد.

مشخصات کلی
حجم۱.۵ لیتر
رنگزرد
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
کشور سازندهایران
جنسپلی پروپلین

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات