منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

بخش ENT

بخش ENT


گوش و حلق و بینی (Otorhinolaryngology)


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند. یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش ENT است. بخش ENT در واقع همان بخش بیماران گوش، حلق و بینی است. E=Ear، N=Nose، T=Throat. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بخش گوش و حلق و بینی نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند دستگاههای ادیومتری، سی تی اسکن، استروبوسکوپ ها، تلسکوپ ها  و غیره باشد. ابزارآلات تخصصی که معاینه، تشخیص و درمان مورد استفاده قرار میگیرند. سینوزیت، بیماریهای عفونی گوش و حلق و بینی شامل عفونت گوش میانی (اوتیت مدیا)، تجمع مایع در پشت گوش میانی، جراحی گوش، جراحی بینی، عمل های مربوط به شکستگی و اختلال در بینی و گوش، گرفتگی های گوش، سندوم های ویروسی، مشکلات لوزه، جراحی لوزه، التهابات لوزه، شست و شو ی گوش و بینی، مشکلات مربوط به کم شنوایی و ناشنوایی و غیره از جمله بیماری هایی هستند که در بخش گوش و حلق و بینی مورد معاینه و درمان قرار میگیرند. 

پنس کروکودیل بینی داره تیغه متفاوتپنس کروکودیل بینی ابزاری تخصصی برای خارج کردن جسم خارجی از مجرای بینی یا سوراخ های مشابه ای است که به انتخاب جراح یا تیم درمان استفاده می شود. جنس آن از استیل زنگ نزن و با قابلیت اتوکلاو می باشد. دهانه آن کمی بلند تر از پنس های دیگر است تا براحتی وارد مجرا شود.د..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
اسپکولوم بینی کیلیان پیج داراسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کاربرد فراوان دارند. اس..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
ترالی دو طبقه صفحه ABS سفیدترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی و یا آرایشی بهداشتی و هر کاری که مرتبط با حمل وسایل است می باشد. جنس فریم آن آهن گالوانیزه و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باش..
1,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,800,000 تومان
گیره یورین بگ فلزیگیره یورین بگ یا گیره و هنگر کیسه ادرار وسیله ای است که توسط گیره های فلزی زنگ نزن به کناره تخت بیمار متصل میشود و توسط آن کیسه ادرار در جای صحیح قرار می گیرد. این گیره برای مصارف خانگی و بیمارستانی قابل استفاده می باشد. جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد که در تماس با ترشحات دچار..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
پریوست دسته چوبی مستطیلی پهنپریوست دسته چوبی مستطیلی پهن یکی از ابزار جراحی در دندانپزشکی و جراحی های ارتوپدی می باشد. الوبتور پریوست عمدتاً برای بلند کردن بافت ضخیم بالای فلپ های بافت نرم استفاده می شود. این محصول با توجه به سری های مختلف دارای تنوع می باشد، بنابراین شما بر اساس نیازتان بهترین ..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
سر ساکشن لوزه یانکوئرسرساکشن یانکوئر مربوط به لوزه یکی از ابزار جراحی می باشد که از جنس استیل زنگ نزن تولید شده است. یک سر یانوکر به شلنگ متصل به مکنده و سر آزاد آن در داخل دهان برای ایجاد مکش قرار می گیرد. این سر ساکشن در سایز های مختلفی تولید می شود. از این سرساکشن برای خالی کردن سریع حفرات و ..
290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
اسپکولوم بینی متوسط استیل برای بینی متوسط تا بزرگاسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کا..
283,000 تومان
قیمت بدون مالیات:283,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار – لاکر – با رویه ABS مدل PIR-HDBلاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باش..
1,695,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,695,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۶۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۶۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,530,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,530,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۵۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۵۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,235,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,235,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۴۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۴۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
1,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,600,000 تومان
چارت دوبرگ برگ ABS یا فایبرگلاس رنگی چینیچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه ی فایبرگلاس و لولا دار می باشد و دارای انحنا برای راحتی و ایمنی کار می باشد. چارت دو ضخامت مناسب و گیره های محک..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات