دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آسایشگاه سالمندان

آسایشگاه سالمندان


دوران کهن سالی و سالمندی، دورانی است که فرد برای رفع نیازهای جسمی و روانی خود از کمک دیگران بهره میگیرد. وضعیت جسمانی انسان در این دوره از زندگی به گونه ای است که نیازمند توجه، مراقبت و کنترل های ویژه  است. به همین دلیل باید همواره مراقب و همراهی در کنار خود داشته باشند تا از آنها نگهداری نماید. برخی از افراد به دلیل مشکلات خانوادگی و یا جسمانی شدید از داشتن همراه به دور هستند، به همین دلیل در مراکز سالمندان میتوانند از امکانات آنها استفاده نمایند. این مراکز به طور معمول دارای پزشک متخصص،پرستاران حرفه ای، فیزیوتراپ ها، کار درمانگر، مددکار اجتماعی، کارشناس تغذیه هستند. 


اکثر افرادی که در این مراکز زندگی میکنند دارای مشکلات و بیماری های فیزیکی و روانی بسیاری هستند که در نتیجه وجود ابزارآلات و تجهیزات پزشکی حائز اهمیت است. از انواع بیماری های افراد در آسایشگاه سالمندان عبارتند از: بیماری قلبی، بیماری عروقی، بیماری تنفسی، بیماری دستگاه تناسلی، بیماری های پروستات، بیماری های رحم، یائسگی، بیماری های دستگاه گوارشی، بیماری های عضلانی مانند آرتروز، دیسک، بیماری عصبی، بیماری حسی، ناشنوایی، کم شنوایی، پوست، چشم، پارکینسون، آلزایمر و غیره. 


از تجهیزات پزشکی مورد نیاز در آسایشگاههی سالمندان عبارتند از: دستگاه سنجش فشار خون، نوار قلب، دستگاه سنجش قند، تخت های بستری، ترالی حمل دارو، یادآور های دارو، دستگاههای ادیومتری، برخی دستگاههای چشم پزشکی، دستگاه ارتوپدی شامل دستگاه های فیزیوتراپی، ویلچیر، واکر و بسیاری از تجهیزات دیگر که برای پیشگیری، معاینه و درمان در خدمت سالمندان قرار میگیرد. 

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات