منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

بخش سوانح و سوختگی

تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,400,000 تومان
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000 تومان
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
2,140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,140,000 تومان
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
1,980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,980,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۷۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. این تخت در ناحیه سر دارای شکن می باشد که پوزیشن بیمار را به حالت نیمه نشسته و semi--porn  تغییر می دهد. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه بر زیبایی براحتی تمیز و ضدعفونی میشود. این ت..
1,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,960,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. این تخت در ناحیه سر دارای شکن می باشد که پوزیشن بیمار را به حالت نیمه نشسته و semi--porn  تغییر می دهد. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه بر زیبایی براحتی تمیز و ضدعفونی میشود. این ت..
1,750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750,000 تومان
تخت معاینه پایه ثابت عرض ۷۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم قابل شستشو و ضدعفونی کننده دارد. در صورت نیاز شما می توانید از قسمت گزینه ها برای آن اهرم دار بودن را برای قرارگیری رول یک بار مصرف انتخاب کنید. این تخت در مراک..
1,590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,590,000 تومان
تخت معاینه پایه ثابت عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم قابل شستشو و ضدعفونی کننده دارد. در صورت نیاز شما می توانید از قسمت گزینه ها برای آن اهرم دار بودن را برای قرارگیری رول یک بار مصرف انتخاب کنید. این تخت در مراک..
1,650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,650,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات پایه ثابت عرض ۶۰ مدل PIR-PSتخت یکی از وسایل پر کاربرد در مراکز درمانی کوچک تا بزرگ می باشد. تصور اینکه بیماری به مرکز درمانی در شهر یا روستا مراجعه کند و بر روی زمین بخوابد تا معاینه شود بسیار سخت است! تخت معاینه یا تزریقات براحتی در هر مرکز درمانی مشخص و در جایی مخصوص تعب..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات زیر سری متحرک عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات دارای سری قابل تحرک در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژا..
1,690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,690,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از نوع HR است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرایشی و زیبای..
1,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات عرض ثابت ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آر..
1,690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,690,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات