منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

دهان و دندان

مسواک انگشتی رویال بکر - بسته بندی 650 عددیرشد و رویش دندان ها یکی از مهمترین فرآیند رشد در انسان است. نگهداری و توجه به دندان ها از همان ابتدای شروع رشد دندان های شیری از حدود شش ماهگی به بعد بسیار مهم میباشد. به طور کلی در اکثر موارد زمانی که کودک شروع به رشد دندان میکند، لثه های وی با خارش هم..
5,010,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,010,000 تومان
واتر جت دندان بی ول - BWELL Swiss - مدل WI-922بهداشت دندان دندان همچون اعضای دیگر بدن انسان بسیار مهم میباشد. داشتن دندانی سالم و بدون مشکل سبب میشود تا فرد بتواند مواد غذایی لازم بدن را به درستی بجود و انرژی لازم را برای بدن خود تامین نماید. اهمیت به بهداشت دهان و دندان یکی از مهمترین مباحث..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
واتر جت دندان بی ول - BWELL Swiss - مدل WI-912بهداشت دندان دندان همچون اعضای دیگر بدن انسان بسیار مهم میباشد. داشتن دندانی سالم و بدون مشکل سبب میشود تا فرد بتواند مواد غذایی لازم بدن را به درستی بجود و انرژی لازم را برای بدن خود تامین نماید. اهمیت به بهداشت دهان و دندان یکی از مهمترین مباحث..
2,852,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,852,000 تومان
مسواک انگشتی بکر - بسته بندی ۴۲۰ عددیرشد و رویش دندان ها یکی از مهمترین فرآیند رشد در انسان است. نگهداری و توجه به دندان ها از همان ابتدای شروع رشد دندان های شیری از حدود شش ماهگی به بعد بسیار مهم میباشد. به طور کلی در اکثر موارد زمانی که کودک شروع به رشد دندان میکند، لثه های وی با خارش همراه هس..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات